YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Boyahane Sorumlusu

  • 12.03.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1090 Görüntüleme

İş Tanımı

Çorlu’da faaliyet gösteren fabrikamızda boyahane, ram-kaplama bölümünde değer akış lideri olarak görevlendirilmek üzere; Personel ve iş organizasyonunu sağlayabilecek, boya proseslerinin sürekli kontrolünü, arıza ve yedek parça takiplerini yapabilecek, Kimyasal ve boya siparişlerini bununla birlikte tüketimlerini kontrol edebilecek aşağıdaki niteliklere sahip; yarı mamüllerin üretim planına uygun olarak zamanında ve belirli kalite kriterlerine uygun olarak boyanmasını sağlayabilecek, raporlama, personel sevk ve idaresini başarı ile sürdürebilecek takım arkadaşı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen fabrika deneyimi olan), Perde sektöründe boyahanede çalışmış, ram-levent boyama, iplik boyama ve kaplama proseslerine hakim, Tercihen Tekstil - Kimya Mühendisi yada Makina Mühendisi Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Çorlu, Vakıflar, Çerkezköy’de ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek Adayların başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

En Yeni İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
Bugün
MAHALL RESTAURANT & LOUNGE
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
MAHALL RESTAURANT & LOUNGE
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
MAHALL RESTAURANT & LOUNGE
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Carus Cappadocia
Nevşehir
Dün
OZC Internet Teknolojileri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy
Dün
PARKINN BY RADISSON HOTEL İSTANBUL ATATÜRK AİRPORT
İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Bayramlar Dokuma San. ve Tic. A.Ş

Yaklaşık 40 yıllık ev tekstili tecrübesi olan ve 20 yıldır dünyanın çeşitli yerlerine ihracat yapan bir ev tekstili firmasıyız. Pazarlarımız Rusya, Avrupa  (Almanya, İtalya, Polonya başta olmak üzere) ve çeşitli Arap ülkeleridir. Dokuma, perdelik, hazır perdelik, yatak örtüsü, tül, fon, brode zemini kumaşlarının yanı sıra stor ve zebra teknik kumaşlarını da üretmekteyiz. Tamamen entegre (boyahane, ip büküm, ram makinaları vs.) bir tesisimiz bulunmaktadır. Üretim tesisimizin yanı sıra İstanbul-Lalelide bir merkezimiz ve Rusya-Moskova da bir şubemiz bulunmaktadır. Amacımız, Almanya ve Polonya da bulunan pazarlarımızı, ihracat kapasitemizi arttırmak ve dolayısıyla bu pazarlarda ev tekstili tecrübesi bulunan kişilerle çalışmaktır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları