İngilizce Öğretmeni

İstanbul Avrupa Yakası
  • 24.01.2020
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 556 Görüntüleme

İş Tanımı

Misyonumuz
Bilnet Okulları ana kucağından yüksek öğretim basamağına kadar geçen süreçte çağın eğitim stratejilerini, teknoloji ve yöntemlerini kullanarak geleceğe yön verebilen, evrensel düşünebilen, ilgi yetenek ve hedeflerine uygun, Atatürk ilke inkılaplarına bağlı mutlu ve üretken bireyler yetiştirir.

Vizyonumuz
İlkeli ve yüksek kaliteli eğitim içeriği ile ülke geleceğine yön veren kurum olmak anlayışla Bilnet Okulları Anaokulu, İlkokulu, Ortaokul ve Anadolu Lisesiyle tüm Türkiye’de Bilfen Şirketler Grubu'nun bir markası olarak var olacaktır.

30 yıllık Bilfen tecrübesiyle eğitimdeki kalitesini ispatlamış olan Bilfen öğretmenleri ve koordinatörleri ile yapılanmış Bilnet Okulları aynı hedef ve disiplinle çalışmalarına başlamıştır.

Bilnet Okulları Beylikdüzü Kampüsü 21. Yüzyıl becerileri ile donanmış, topluma değer katacak bireyleri yetiştirecek İngilizce Öğretmeni başvurularını beklemektedir.

Aranan Nitelikler

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı için Beylikdüzü Kampüsü Bilnet Okullarında İngilizce Öğretmeni olarak görevlendirilmek üzere;
 
Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu,
Pedagojik Formasyon belgesine sahip,
Alanında en az 5 yıl özel okul deneyimi olan,
Müfredata hakim,
İletişim ve temsil yeteneği güçlü,
Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Yaratıcı, değişime, gelişime ve öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,
Eğitim teknolojilerine hakim,
Ulusal ve uluslararası sınav tecrübelerine sahip,
Ulusal ve uluslararası olimpiyat ve projelerde bilgi sahibi

İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Amerikan Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası Eyüp
Dün
İSTANBUL AKADEMİ EĞİTİM HİZM.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Dün
MECİDİYEKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ANADOLU ve FEN LİSESİ
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Dün
İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa
Dün
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
Dün
KAVRAM OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

BİLNET OKULLARI BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ

Bilnet Okulları ana kucağından yüksek öğretim basamağına kadar geçen süreçte çağın eğitim stratejileri, teknoloji ve yöntemlerini kullanarak geleceğe yön verebilen evrensel düşünebilen ilgi yetenek ve hedeflerine uygun Atatürk ilke inkılaplarına bağlı mutlu ve üretken bireyler olarak yetiştirme vizyonuna sahiptir.Her çocuk yaratıcıdır ancak ondaki yetenekleri bulup çıkarmak iyi bir eğitim kadrosuyla mümkündür.

Bu anlayışla Anaokulu, İlkokulu, Ortaokul ve Anadolu Lisesiyle tüm Türkiye’de Bilfen Şirketler Grubu'nun bir markası olarak var olacaktır. 30 yıllık Bilfen tecrübesi eğitimdeki kalitesini ispatlamış olan Bilfen öğretmenleri ve koordinatörleri ile yapılanmış Bilnet Okulları aynı hedef ve disiplinle çalışmalarına başlamıştır.
Bilnet Okulları'nda eğitim alacak olan öğrencilerin birer dünya vatandaşı olabilmeleri akademik başarıyı sosyal ve dil becerileriyle geliştirip yabancı dil anlamında dünya dili olan öncelikle İngilizceyi her öğrencimize öğretebilmek asıl hedeflerimiz arasındadır. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları