Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış ve Müşteri Temsilcisi

 • 18.10.2019
 • 0 - 50
 • 1214 Görüntüleme
Boytorun Kimya Sanayi A.S. Satış ve Müşteri Temsilcisi İş İlanı

İş Tanımı

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş., özel yapı kimyasalları üreten eski bir kuruluştur. Müşteri portföyünde başta önemli havaalanları, limanlar, askeri kuruluşlar ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları bulunmaktadır. MMA (Metilmetakrilat) esaslı yapı kimyasallarında şirketimiz Türkiye’nin lider kuruluşudur. Firmamız yol boyaları, zemin için çabuk tamirat mortarları, derz dolguları ve endüstriyel zemin kaplama sistemleri üzerine yüksek kalitede üretim ve uygulama gerçekleştirir.

Gelişen organizasyonumuz için “Satış ve Müşteri Temsilcisi” olarak çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları arıyoruz:

Bu konuda bizimle çalışacak yeni takım arkadaşlarımız ofis dışında ağırlıklı olarak çalışacaklar. Ofis içi işleri düzenli ve aksatmadan günlük rapor verme, değerlendirme, randevu alma, iş geliştirme faaliyetleri olacaktır.

Şu anki müşterilerimiz ile daha önce tespit edilmiş potansiyel müşterilerimiz ile iletişim faaliyetlerin sürekli aktif tutarak satış gerçekleştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır,Ürün bilgisi teorik ve pratik olarak verilecektir. Satış için bu bilgilere sahip olmak ve teknik bilgileri öğrenip geliştirmek şarttır,Sorumlu olduğu müşterilere yönelik tüm satış faaliyetlerini gerçekleştirecek. Sipariş alımından siparişin teslimatı ve ödemenin alınmasına kadarki tüm satış sonrası faaliyetleri de kontrol edecektir.Adaylar şirket networkunun gelişmesinde yeni müşteri bulma irtibat sağlama, tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinde aktif rol oynayacaktır.Saha içinde sürekli aktif olarak çalışıp, müşteri görüşmelerinde olmadığı zamanlarda da düzenli bölge ve irtibat ziyaretlerinde bulunacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen Beşiktaş-Sarıyer arasında oturan,
 • Tercihen mimarlık, inşaat, kimya, inşaat mühendisliği, kimya mühendisliği, kimya mühendisliği, satış ve pazarlama bölümlerinden en az meslek yüksek okulu mezunu,
 • Kurumsal satış, saha satış veya teknik satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli. 
 • Sürücü ehliyetine sahip, sorunsuz aktif araba kullanan,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Güler yüzlü, giyimine özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uygun, 
 • Kişisel hijyenine önem veren, sarımsak yedikten sonra işe gelmeye kalkışmayan,
 • Sonuç odaklı araştırmacı, iş takibi ve sonuçlandırması konusunda hırslı, yeniliklere açık,
 • Network kurmayı ve network kanallarını takip etmeyi seven
 • Referans ile çalışma konsun tecrübeli,
 • Yazıılı iş yapmanın öneminin farkında,
 • Erkek adaylarda mutlaka askeriliğini yapmış, 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

NEYZEN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Dün
Kemer Country Hotel
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BAKIRCI YAPI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
SAHINOGLU BRONZ PRES DOKUM TIC SAN AS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MOM BOYA MALZ. TİC. İNŞ. VE TAAHHÜT. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İsar Dış Ticaret Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
06.03.2020
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
03.03.2020
dmd proje gay.yat.a.ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
27.02.2020
BAKIRCI YAPI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
11.02.2020
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Boytorun Kimya Sanayi A.S.

Biz Kimiz

Türkiye’nin tek, dünyanın sayılı Metil metakrilat esaslı reçineleri üretebilen firmasıyız. Türkiye’nin Metil metakrilat yapı kimyasalları konusunda en tecrübeli firmasıyız. 1965 de kurulduk.

 

Metil metakrilat?

Polimerize bir petrol yan ürünüdür. Birçok endüstride kullanılmaktadır. Tıp, Akrilik levha, yapı kimyasalları, dekoratif eşyalar, aydınlatma, duvar paneller, mutfak banyo tezgâhları, vb. sektörlerde kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimiz

Yol Çizgi Boyaları ( tek ve iki bileşenli serpme ve serme soğuk uygulama yol boyaları) Zemin Mortarları ( Asfalt, Beton Zemin Tamiratı, Ankraj ve min. 5 mm. zemin kaplama için) Derz Dolguları Endüstriyel Zemin Kaplamaları Yüzey Koruma Ürünleri Metil metakrilat reçineler Yeni ürünler

 

Kullanıldığı Sektörler

Askeri Alanlar Endüstriyel alanlar Hava alanları Limanlar, İskeleler Rafineriler Tersaneler Otoparklar Lojistik ve Depo Hotel ve Tatil Köyleri Gemi Güverte ve İç Mekân Zeminleri Yollar, Köprüler, Viyadükler, Tüneller Yapı ve Yol İnşaat Tren, Metro, Ray ve İstasyonlar
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları