Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Sistem Destek Teknisyeni

İstanbul Avrupa Yakası
 • 09.12.2019
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 5318 Görüntüleme

İş Tanımı

Teknolojik altyapı temini, satışı, kurulumu ve destek hizmetleri, sistem odası projelendirme danışmanlık ve devreye alma hizmetleri, siber güvenlik çözümleri konusunda faaliyetlerini yürütenCreentech’in ilkesi;

müşterilerinin, çalışanlarının, hizmet ve ürün sunulan kurumların ve diğer sosyal paydaşlarının beklentilerini aşmaktır. Şirket gücünü yetişmiş ve sürekli gelişen insan kaynağından almaktadır.

Müşteri memnuniyetimizin birinci adımı, güler yüzlü çalışan

varlığımızdan kaynaklandığının bilincindeyiz.

Birlikte hep daha iyiye ulaşmak ve fark yaratmak için ailemize katılmak ister misin?

Dış kaynak hizmetlerimizde(3.Havaalanı) görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Sistem Destek Teknisyenleri alınacaktır.

 • Takım çalışmasına uyumlu, gelişmeye açık,disiplinli
 • Yazılı ve sözlü iletişim tecrübesi olan insan ilişkilerinde başarılı
 • Seyahat engeli olmayan
 • En az lise mezunu
 • Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
 • En az 2 (iki) yıl tecrübeye sahip
 • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek(vardiyalı/haftasonu çalışabilecek)
 • Yoğun iş temposunda çözüm odaklı olarak çalışabilecek
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Problem Çözmede yetkin, yeniliklere açık

Aranan Nitelikler

Microsoft Sunucu işletim sistemleri ve üzerinde çalışan uygulama yazılımlarına hakim ( Microsoft Server 2003 – 2008 , Exchange server -SQL Server , Cluster Mimarisi, sanallaştırma vb. )

 • Son kullanıcı Desteği verecek,
 • Temel IT bilgisine sahip (Windows işletim sistemleri, MS Office uygulamaları, PC Donanım, Yazıcı, Networking, Modem, Access Point, Antivirüs, Sunucu Yedekleme yazılımları vb.)
 • Tercihen Mağaza Destek süreçlerine hakim,
 • Müşterilerde ve Şirket içerisindeki sistemlerin kurulumunu projelendirmek, gerçekleştirmek.
 • Sistem donanım ve yazılımlarının proje kapsamı içerisinde satış sonrası teknik desteğini sağlamak.Müşteri bünyesinde kısmi ya da tam zamanlı mesai yapmak.
 • Müşteri memnuniyetini, hizmet sunum süreçlerine uyumu ve tutarlı hizmet kalitesini sağlamak.
 • Mevcut ve yeni iş olanakları için teknolojiyi takip etmek, diğer bölümlere bilgi aktarımında bulunmakİhtiyaç duyulan sertifika programlarına katılmak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Qimia Enterprise Bilgi ve Teknoloji Hizmetleri A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
DOCOMO INTERTOUCH İnteraktif Hizm.Tic. A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MYSET BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Demirören Teknoloji
İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Bugün
Empatik İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
URANUS HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Bugün
Koleksiyon Mobilya San. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer
Dün
SARAY DÖKÜM VE MADENİ AKSAM SANAYİ TURİZM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Ced Teknoloji Danışmanlık Bilişim ve Destek Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Creentech, farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır. Üstün performanslı ürün ve servis güvencesi için, rakipler de dahil işbirliğine yönelmek, internet ve diğer teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız ve esneklikte olmak, rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yönetebilmek, farklılaşma yaratabilmek, şirketin misyonunu belirleyen unsurlar içinde yer almaktadır. Creentech’in faaliyetlerine “Toplam Kalite” felsefesi yön verir. Creentech’in ilkesi; müşterilerinin, çalışanlarının, hizmet ve ürün sunulan kurumların ve diğer sosyal paydaşlarının beklentilerini aşmaktır. Şirket gücünü yetişmiş ve sürekli gelişen insan kaynağından almaktadır. Türkiye’ye geleceğin teknolojilerini taşımayı kendine vizyon olarak belirleyen Creentech birçok kuruma özel çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyet parametreleri dış ölçümler yanında iç ölçümlerle de izlenerek sürekli iyileştirilmektedir. Başarıyı ve gelişmeyi sürekli kılabilmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi kendine ilke edinen Creentech, bunun nitelikli insan kaynağı ile sağlanacağının bilincindedir. İşte bu ilkeden yola çıkan ve yönetim kalitesinde çıtayı hep daha yükseğe çekmeyi hedefleyen Creentech, kurum içerisinde İnsan Kaynakları Yönetiminin önemine inanmakta ve İnsan Kaynakları yönetimi ile ilgili her türlü gelişmeye fırsat sağlamaktadır. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları