YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Makine Mühendisi

  • 20.10.2015
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4707 Görüntüleme

İş Tanımı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü bünyesinde Makine-Su Şefi olarak görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.

Ana sorumluluk alanı;

- ÇOSB mekanik atölyenin işletilmesi, bakımı, 
- ÇOSB su temin ve dağıtım sisteminin işletilmesi, tüketimlerin takibi.

Aranan Nitelikler

- Makine mühendisi olmak,
- Teknik dokümanları anlayabileyecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak,
- Pompalar, hidrofor sistemleri ve ekipmanları hakkında bilgi sahibi olmak,
- B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, aktif sürücü olmak,
- Askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
- Çerkezköy veya Kapaklı'da ikamet etmek / edebilecek olmak.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

TECTONE TEKNOLOJİ SAN VE TİC A.Ş.
Tekirdağ Çerkezköy
Bugün
MEY İÇKİ
Tekirdağ
Bugün
Setaş Kimya San AŞ
Tekirdağ Çerkezköy
Dün
Dinateks A.Ş.
Tekirdağ
Son 1 Hafta
KUTAY KUTU
Tekirdağ Çerkezköy
20.07.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi; Çerkezköy ve Kapaklı ilçeleri olmak üzere iki belediye sınırı içerisinde kalan yaklaşık 1234 ha alanı ile Türkiye'nin en büyük ve en köklü sanayi bölgelerinden biridir.

İstanbul'a yakınlığı ve geniş ulaşım olanakları nedeniyle Bölgemiz, İstanbul sanayisinin gelişme alanı olma özelliği taşımaktadır.

Bölge dahilinde toplam 323 büyük sanayi parseli bulunmakta olup, bu parsellerden 284'ü üretim, inşaat ve proje aşamasındadır. Bu tesislerden 35'i yabancı yatırımcılara aittir. Bunun dışında küçük sanayi sitesinde 39 adet küçük (3.000 m2 altında) parsel bulunmakta olup, bu parsellerden 29'u üretim, inşaat ve proje aşamasındadır.

Çeşitli ölçeklerdeki bu firmalarımızda yaklaşık 70.000 kişi istihdam edilmektedir.

Bölgemiz'in Türkiye Ekonomisine Katkısı:

Bölgemiz bünyesinde bulunan farklı ölçeklerdeki üretim tesislerimizin büyük çoğunluğu Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarındandır. İSO tarafından açıklanan 2016 yılı Türkiye'nin En Büyük İlk 500 Sanayi Kuruluşu Listesi'nde 19 Bölge Firmamız yer almaktadır. KOBİ'lerin en büyükleri olarak nitelendirilen 2015 yılı İkinci 500 Sanayi Kuruluşu Listesi'nde 13 Bölge firmamız yer almayı başarmıştır. Bununla birlikte 2016 yılının En Büyük 1.000 İhracatçı Firması arasında 30 Bölge firmamız bulunmaktadır.

Bölge sanayicilerimizin üretimlerinin büyük bir kısmı ihracata yöneliktir. Bölgemizden ağırlıklı olarak başta İngiltere ve Almanya olmak üzere Avrupa Birliği Ülkelerine, Türki Cumhuriyetlere, çeşitli Arap Ülkelerine ve ABD'ye ihracat yapılmaktadır. Sanayicimizin global pazarda rekabet gücünü arttırmak, ülkemiz ekonomisine yatırım ve istihdam anlamında daha randımanlı katkı sağlayabilmeleri açısından Bölgemizin hizmet kalitesi her geçen gün geliştirilmektedir. 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları