YBWEB03

Bölge Satış Sorumlusu

  • 06.09.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2615 Görüntüleme
CHEMSOLL & DORAKİM END. KİMYA Bölge Satış Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

BURSA bölgesinde görevlendirilmek üzere "Bölge Satış Sorumluları" alınacaktır.

Sorumlu olduğu bölgede bulunan fabrikalara ve endüstriyel her türlü işletmeye kimyasal ürün satışı amacıyla ziyaretler düzenleyebilecek,
Firma müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek, mevcut satışın devamlılığını sağlayabilecek ve firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırabilecek,
Ürün demo çalışmaları yaparak ürünlerimizi tanıtabilecek ve ihtiyaçları tespit ederek sonuç odaklı çözüm üretebilecek,
Bölgesinde piyasa araştırması ve potansiyel müşterilerin tespitini yapabilecek, hizmet verilen müşteri sayısını arttırabilecek saha satış personelleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler

BURSA' da ikamet eden,

Üniversite yada ön lisans mezunu,
İletişim becerisi ve öz güveni yüksek,
İkna ve temsil yeteneği olan,
Prezantabl,
Müşteri ve satış odaklı çalışma yeteneğine sahip,
Tercihen satış ve pazarlama konusunda tecrübeli,
B sınıfı ehliyet sahibi, aktif düz vites araç kullanıcısı,

NOT: FOTOĞRAFSIZ CV'LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

M.Z KİMYASAL ÜRN. VE TEM. MALZ. GIDA TUR. SAN. TİC. LTD.
Bursa
27.08.2019
ERLER BOYA SAN LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya
Dün
Samsun, Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Bursa Osmangazi, Antalya Muratpaşa, Denizli
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
Son 1 Hafta
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Bursa
Son 1 Ay
BB ÇELİK PALACE BURSA
Bursa
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Son 1 Ay
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Bursa
Son 1 Ay
05.03.2019
BENZER TÜM İLANLAR

Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar Hiz.

Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu kimyasal maddeleri ve laboratuvar desteğini sağlamak amacıyla 20 yıl önce temelleri atılan Dorakim Endüstriyel Kimya A.Ş.; Artan üretim ihtiyaçlarını karşılamak ve yüksek ihracat hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla; Tuzla Kimyacılar Org. San. Bölgesi’nde modern üretim tesisinde hizmet vermektedir.

 

DORAKİM; sahip olduğu “CHEMSOLL” markası adı altında; Türkiye’de teknolojinin en üst kurumu olan TÜBİTAK’ın desteklediği projelerle, ülkemize yerli ürün anlamında büyük katkılar sağlamaktadır. Yüksek donanımlı laboratuvarı ve uzman personeli ile birçok yeni ürünü ARGE departmanı ve kazanımları ile pazara sunmaktadır. Yönetim sisteminde, üretim tesisinde, altyapı sistemlerinden üretim makinelerine kadar tercih ettiği tüm ekipmanlar, çağdaş teknoloji seviyesine eş değerdir.

 

"Önce Kaliteli Hizmet" felsefesi ile çalışan deneyimli, dinamik, eğitimli, genç ve güçlü bir kadroya sahip firmamız 'Dorakim'; belirlediği misyon doğrultusunda insana, insan sağlığına ve çevreye önem verir. Tüm faaliyetlerini, "kalite" 'yi ön planda tutarak, müşterinin ihtiyacına uygun ürünleri ekonomik şartlar sağlayarak sürdürür. Amaç; müşterileri, çalışanları ve toplumu mutlu edebilecek sonuçlar ortaya çıkartmak, kalite yolculuğunda bir "öncü" olmak ve yol göstericilik rolünü üstlenmektir.

 

Ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşlarının üretim tesislerinde, yaşanan problemlerin çözümüne yönelik arge çalışmaları yaparak üretim proseslerinde ihtiyaç duyulan kimyasal ürünlerin hazırlanmasından, sanayideki uygulamalarına kadar tüm aşamaları sektörel sorumluluk bilincinde takip etmektedir.

 

Özetle Dorakim olarak,

 

Vizyonumuz;

 

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, kurumsal değerlerimizi koruyarak, lider bir firma olmaktır.


Misyonumuz;

 

Hizmet verdiğimiz tüm firmalarla birlikte herkesin kazanacağı, dürüst ve saygılı ticaret yapmak. Bilgiye, teknolojiye ve insana yatırım yapmak ve sürekli yenilenerek, ilerlemeyi sağlamak. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımıza empati ile yaklaşmak ve herkesin memnun olacağı sonuçlar yaratmak. Tüm faaliyetlerimizi, takım çalışması ve işbirliği anlayışı ile kısa sürede ve kaliteli gerçekleştirmektir.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları