YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 10.09.2018
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 3292 Görüntüleme
CNC BİLİŞİM HİZMETLERİ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi İş İlanı

İş Tanımı

Satış sanattır...

Başaracağım ve kazanacağım diyorsan, doğru yerdesin!

Türkiye'de ki tüm icra ihalelerinden üyelerimizi bilgilendirmekteyiz. Konusunda uzman kadromuz ile müşterilerimize icralık ürünler hakkında ihale katılımı, araştırma, danışmanlık ve piyasa analizi hizmetleri sunmaktayız. 

Çağrı Merkezimizin gelen çağrılar ve/veya dış arama birimlerinde görevlendirilecek,
İcra ihalelerine katılım hizmeti hakkında bilgi almak isteyen müşterilere hizmetlerimiz hakkında bilgi aktarımı yapacak,

 Takım arkadaşları arayışımız vardır.

Aranan Nitelikler

 • Çağrı Merkezinde  en az 1 yıl satış tecrübeli,
 • En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • İkna yeteneği kuvvetli, satış yapmayı seven, sözlü iletişim becerisi yüksek,
 • Müşteri memnuniyetinin kurumlar için vazgeçilmez olduğuna inanan,
 • Temel bilgisayar kullanımına hâkim,
 • Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı,
 • Maaş+ Prim+ Yemek+ Ssk imkanlarıyla çalışmak isteyen,

“Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi” çalışma arkadaşları alınacaktır.Çağrı Merkezi, Telesatış, Telefonda Satış, Callcenter, TeleSales, Telemarketing, Operasyon – Müşteri İlişkileri

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

TURKCELL SUPERONLİNE JADE DAĞITIM MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
31.01.2018
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

CNC BİLİŞİM HİZMETLERİ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Aslında mütevazı olmak istedik, hakkımızda ne söylenecekse bunu başkaları takdir etsin istedik. Ama “hakkımızda” bölümü olmazsa olmazmış; biz de biraz kendimizden bahsedeceğiz elbette.

 

 

İcraburada.com, 2005 yılından bu yana ,  finans sektöründe faaliyet göstermiş, önemli kredi anlaşmalarına imza atmış, Caner ÇAKI tarafından kuruldu.

 

 

Ne derler bilirsiniz, “Alırken kazanılır”, işte biz karlı bir yatırım fırsatı olarak gördüğümüz icralık gayrimenkul ve icralık taşıtlarla ilgili olarak bu şiardan yola çıkarak hareket ediyoruz. Ve bizim gibi düşünen kişiler için icradan taşıt ve gayrimenkul alımında takip, bilgilendirme, analiz ve raporlama gibi işlerin peşinde koşturuyoruz. Üstelik kocaman bir uzman ekip, sadece bu konuyla ilgileniyor ki, icra ihalelerinden yapılan alımlarda risk en az düzeye insin.

 

 

Ekip demişken, aramızda kimler yok ki!

 

Avukatlar, Danışmanlar, icra takip yetkilileri, özel müşteri temsilcileri, veri tabanı yöneticileri, risk analizciler. Hatta sizinle ihalelere giren eksper ekibi bile var. Çünkü zor diye bir şey yoktur, imkânsız zaman alır diye düşündük ve hem gereken zamanı verdik hem de tüm yatırımımızı bu amaçla gerçekleştirdik. Kimileri böyle şeyler yapınca müşteri memnuniyeti, yüzde yüz güven diyor, biz ise sadece işimizi, profesyonelce yapıyoruz; sonuç doğal olarak kaçınılmaz oluyor.

 

Örnek vermek gerekirse, icraburada.com, her gün binlerce yayın takip ediyor ve Türkiye’de en çok icra ihalesi indeksleyen site oluyor,  üstelik icralık gayrimenkul ve taşıtları sadece indekslemiyor bir de üzerine danışmanlık, ihalelere katılım, eksper desteği hizmetleri veriyor.

 

Bütçenize uygun ve istediğiniz şartlardaki ihalenin sisteme girilmesi ve kriterlere uygun bir icra ihalesi olması durumunda müşterilerin haberdar edilmesi özelliği, filtreleme imkânı, resimli icra ihaleleri, icra ihalesi istihbarat birimi… Yani hangi birini sayalım!

 

Şimdi evet bunları biz yapıyoruz deyince tabii insan kendini biraz tuhaf hissediyor ama gerçekleri de birilerinin anlatması lazım.

 

Son olarak, icraburada.com’un, bir CNC Bilişim markası olduğunu da sözlerimize eklemek isteriz. 

 

 

Şimdi size vizyonumuzu misyonumuzu da söyleyelim.

 

Efendim malumunuz, Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devleti, biz de naçizane icra ihalelerine katılımı arttırmak ve icra ihaleleri takibinde yasallık, güven ve hakkın tecellisi hususunu görev edindik. Zira icradan gayrimenkul ve taşıt almak önemli bir yatırım; bunun için en uygun ve en sağlıklı şartların hazırlanması da bizim misyonumuz.

 

Vizyonumuza gelirsek, yukarda değerlendirmelerinize arz ettik; biz bu işte varız. Ve emelimiz, icra ihaleleri dendi mi akla gelen ilk marka olmaya devam etmek. Ve bunu güvenilirliğimiz, saygınlığımız ve sağladığımız fayda ile yaratmak. Önemli olan kazanmak ama insan da kazanmak. Bizim vizyondan anladığımız budur.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları