ESTETİSYEN

İstanbul Avrupa Yakası
  • 10.01.2020
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 9193 Görüntüleme

İş Tanımı

İSTANBUL FATİH'TE  BULUNAN ESTETİK VE SAÇ EKİMİ MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE UZMAN ESTETİSYEN ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

Aranan Nitelikler  • HEMŞİRELİK DİPLOMASI OLAN  
  • TERCİHEN DAHA ÖNCEDEN PLASTİK CERRHİ DR. ASİSTANLIĞI POZİSYONUNDA GÖREV ALMIŞ 
  • ALANINDA UZMAN VE EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ 
  • CİLT BAKIMI , MEZOTERAPİ VE PRP, RADYOFREKANS GİBİ KONULARDA TECRÜBELİ 
  • SORUMLULUK SAHİBİ, HASTA MEMNUNİYETİ ODAKLI, İŞİNDE TİTİZ
  • ALANINDA GÜNCEL YÖNTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ TAKİP EDEN 
  • BRANŞI İLE İLGİLİ ÖZEL EĞİTİMLER VE GÜNCEL UYGULAMALAR İLE KENDİSİNİ SÜREKLÜ GELİŞTİREN VE YENİLİKLERİ TAKİP EDEN ESTETİSYEN ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR...

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

OTA ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
OTA ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
MEDICA DERMA ESTETİK
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kocaeli
Dün
çiğdem koç estetik ve güzellik
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
Dün
ÖZEL ERDEM HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAYPARK
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Derma Clean Güzellik
İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy
Son 1 Ay
Corpusspa Güzellik Hizmetleri Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası Şişli, İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Dün
Exen Medikal Sistemler
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
09.01.2020
Natura Sağlık ve Güzellik
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.

Deneyimli kadromuz ile Sağlığınız için varız…

Özel Çapa Hastanesi adı altında, Necip Asım Sokak No:23 Çapa/İstanbul adresinde, 1991 yılından beri hizmet vermekteyiz. İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji ve Medikal Estetik, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Kardiyoloji, Diş Hekimliği Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Hastalıları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi olarak toplam 19 ayrı branşta, 34 tam zamanlı uzman hekim, 3 yarı zamanlı uzman hekim, 2 pratisyen hekim kadrosu ile faaliyette bulunmaktayız.

Toplam 4000 metrekare üzerinde kurulmuş olan hastanemizin 58 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu yataklardan 10 adedi dahili yoğun bakım ünitesinde, 10 adedi cerrahi yoğun bakım ünitesinde, 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde olmakla beraber, 17 adedi tek kişilik oda yatağı, 3 adedi süit oda yatağı ile 2 gözlem yatağı olarak kabul edilmektedir.

Hastanemiz; detaycı, gelişime açık, sektörel yenilikleri yakından takip eden, sürekli kendisini yenileyen, büyüme odaklı bir yapıya sahiptir. Odalarımızda 24 saat sıcak su, kafeterya hizmeti, geniş bant televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı standart kullanımdadır.

Hastanemizde Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuvarları tam teşekküllü olarak kurulmuş bir kuruluştur. Radyoloji ünitemizde Toshiba marka Spiral Tomografi Cihazımız, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazlarımız, 2 adet Renkli Dopler, 2 adet 4 boyutlu Ultrasonografi ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemizi farklı kılan en temel özelliği, 1991 yılında kurulmuş olan, tıbbi alt yapısı son teknoloji ile donatılmış, yatak kapasitesi en yüksek yoğun bakım ve diyaliz ünitesine (19+1 makine) sahip oluşudur. Yoğun bakımda diyaliz hizmeti veren nadir hastanelerden biriyiz.

İstanbul’un merkezinde Çapa’da bulunan hastanemize ulaşım otobüs, metro ve diğer ulaşım araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Tanı teşhis ve tedavi konusunda teknolojik alt yapısı, güncel bilimsel bilgilere sahip hekim ve personeli ile, hasta memnuniyeti ilkelerini hedefinde bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları