YBWEB03
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

DOĞUŞ DÖKÜM MALZ KİMYA MÜM İÇ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

 


Doğuş Döküm Malzemeleri
Hakkımızda

1998 yılında kurulan şirketimiz Doğuş Döküm Malzemeleri, yeni bir anlayışla Türk Döküm Sanayisine en iyi kalitede hizmet ve ürün tedarik etmektedir. O zamandan bu yana uzman kadrosu ve dünya markası olmuş partnerleri ile Türkiye’deki 1000’i aşkın müşterisine ve 17 ülkedeki ihracat müşterisine uluslararası kalite standartları ve çevreci anlayışa uygun çözümler sunmaktadır.
Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip ederek, Sektörün ihtiyaçlarını stoklarından en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla temin etmektedir. Doğuş Döküm Malzemeleri müşterileri ile uzun süreli ve istikrarlı ilişkiler geliştirerek ve onların çalışmalarını olumlu yönde ilerletecek satış öncesi ve satış sonrası üst düzey teknik destek vermeye kendisini adamıştır. Kadrosunda bulunan uzman mühendisleri ile birlikte her zaman müşterilerinin hizmetindedir.
Müşterilerinden gelen yoğun Makine talebi üzerine 2008 Yılında kurulan Doğuş Makine şirketi ile sektörün ihtiyacı olan birçok teknolojik makineyi üretmekte ve Dökümhanelere yeni otomasyon çözümleri sunmaktadır. ‘’Siz hayal edin, biz gerçeğe dönüştürelim’’ fikrini şirket politikası olarak benimsemiştir. Makinelerinin sağladığı ekonomik çözümler ve 7/24 verilen teknik servis hizmeti neticesinde Doğuş Makine kısa sürede güvenilir ve aranılan bir marka haline gelmiştir.

Gücümüz yenilikçi ve güvenilir ürünlerimizin yanı sıra çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin bilgi ve uygulama becerisinden gelmektedir.
Taleplerinize cevap vermek ve sürecinizi geliştirmek bizim için bir zevktir. Sizlere yardım etmeye hazırız.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları