YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Dış Ticaret Sorumlusu

  • 15.11.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1449 Görüntüleme

İş Tanımı

Alüminyum ve mekatronik sistemler satış pozisyonunda görevlendirilmek üzere;

- Satış ve ihracat operasyonlarına hakim, en az 1 yıllık tecrübe sahibi (2 yıl ve üzeri tecrübeye sahip adaylar özel değerlendirilecektir)

- İhracat işlemlerinin operasyonunu yapacak, mevcut müşteri ve bayilerimizin siparişlerini yönetecek

- Müşteri ödemelerinin takibini yapıp, ihracatın tüm süreçlerini yönetecek

- Yurtdışı pazar araştırması yapabilecek ve yeni müşteri bulabilecek

- Yeni pazar araştırmaları yapacak.

Aranan Nitelikler

- İyi seviyede İngilizce bilen ve kullanabilen, ikinci dil tercih sebebidir,

- MS Office programlarını bilen ve iyi derecede kullanabilen,

- Sosyal ilişkilerde uyumlu, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, stratejik düşünebilen ve ticari zekaya sahip,

- Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan,

- 23-40 yaş aralığında,

- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

- Uluslararası teslim ve ödeme şekillerine, ihracat prosedürlerini bilen, gümrük mevzuatına hakim,

İzmir Bornova civarında ikamet eden ya da Karacaoğlan Mahallesi  adresine ulaşım sorunu olmayan Dış Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İzmir
12.11.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma hayatına 1994 yılında başlayan firmamız Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak 1998 yılından itibaren imalat ve yedek parça üretim çalışmalarında tecrübe ve birikimlerini geliştirmiştir.
2002 yılından sonra konveyör ve otomasyon sistemleri ile ilgili Endüstriyel ürünler alanında Alüminyum Sigma Profiller, bağlantı elemanları ve aksesuarlarının üretimlerine başlamıştır. Daha önce yurtdışından getirilen üretimi yapılamayan bir çok ekipmanın üretimini gerçekleştirerek, ulusal iş gücümüze önemli kazanımlar sağlamıştır.

2006 yılından itibaren Doğrusal Hareket Sistemleri ve çok eksenli hareket üniteleri ile ilgili çalışmalara yönelip Dünya klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirmiştir. Günümüzde gelişen süreçte görülmektedir ki üretim ve imalat sanayinde en ileri teknolojik sistemler ile yeni geliştirilen ürünler kullanılarak hem kalite hem de hız konusunda büyük bir yarış yapılmaktadır.

Doğuş Kalıp olarak seri üretimlerde kullanılan, mekatronik ve otomasyon teknolojisi uygulamaları ile bu alandaki malzemelerin; üretim ve ar-ge faaliyetlerini yaparak bu yarışta ülkemizin de yer almasında katkıda bulunmaktan dolayı kıvanç duymaktayız.
Her geçen gün artan ürün portföyümüz ile teknik alanlarda faaliyet gösteren birçok üretici firmaya partnerlik yapmaktayız.
Son yıllarda şube ve bayileşme süreçlerini tamamlayıp ülkemizin birçok bölgesinde hizmet veren Doğuş Kalıp’ın yurt dışı pazarlarına açılma çalışmaları devam etmektedir.

Üreticiye ve tüketiciye farklı bir bakış açısı ile farkındalık yaratma duygusunu kazandırmak için düzenlenen bu proje için İstanbul Ticaret Odasına teşekkürlerimizi sunar, bu türlü çalışmaların devamlılığını temenni ederiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları