YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İmalat Planlama Müdürü

  • 26.09.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1355 Görüntüleme
EAE ELEKTROTEKNİK SAN. VE TİC. A.Ş.  İmalat Planlama Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

EAE Şirketlerler Grubu'na bağlı EAE Elektroteknik A.Ş.'de, Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere "İmalat Planlama Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun,
Metal imalat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli,
Yalın imalat süreçlerini sürdürecek ve geliştirebilecek,
Mevcut MRP yazılımını kullanıp, geliştirebilecek alt yapıya sahip,
SAP’ye geçiş sürecimizi yönetecek (tercihen SAP tecrübesi olan),
Planlama ekibine liderlik edebilecek,
Dilovası Fabrika’mızda görevlendirilecek,
Askerlik ile ilişiği olmayan,
Gebze civarında ya da İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
aday arayışımız bulunmaktadır.

*Yan hak olarak şirket aracı tahsis edilecektir.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ERKAN RAF SAN VE TİC A.Ş
Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
07.02.2019
KARAT GÜÇ SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.A.Ş
Kocaeli Gebze
Bugün
ROYAL CERT BELGELENDIRME GÖZETIM HIZMETLERI A.Ş.
Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Isparta, Trabzon, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Muş, Antalya
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
06.09.2018
BENZER TÜM İLANLAR

EAE ELEKTRİK ASANSÖR ENDÜSTRİSİ İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile Güngören’ de bulunan fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’de ki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’da kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

EAE Grup içinde yer alan tüm şirketler %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan AR-GE departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Her biri alanında uzman kadrosuyla, gücüne güç katan EAE Grup; 2200 kişiye istihdam sağlayan, Türkiye elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşları arasındadır.

EAE Grup, üretim faaliyetlerini ISO 9001 sistem kalite standardı ve ISO 14001 çevre standardına uygun şekilde sürdürmektedir. Üretmiş olduğu elektrik ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğu, KEMA ve CESI laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda belgelenmiştir.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE Şirketler Grubu, 1983 yılında EAE Aydınlatma, 1996 yılında EAE Makine A.Ş., 2004'de EAE Elektroteknik ve 2009'da EAE Teknoloji şirketini bünyesine dahil ederek, üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir.

Satış ağı her geçen sene daha geniş bölgelere yayılan EAE Şirketler Grubu; 2007 yılında İtalya Milano'da ürünlerinin satış ve pazarlaması için EAE İtalya'yı faaliyete geçirmiştir.

2013 yılında Moskova'da kurmuş olduğu fabrikasıyla EAE Rusya'yı da grup bünyesine dahil etmiştir.

Grubun yurtiçinde İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa ve Gaziantep'de yurtdışında ise Rusya, Dubai, BAE(Birleşik Arap Emirlikleri), Abu Dabi, Bangalore, Mumbai, Yeni Delhi, Hindistan, Cidde, Riyad, Suudi Arabistan gibi birçok ülkede şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. 

EAE Grup'un İngiltere'den Taiwan'a, 65 ülkede distribütörü ve yetkili satıcısı bulunmaktadır. Bugün EAE Grup; yıllara dayanan deneyimi ve müşteri odaklı hizmet politikasıyla, Esenyurt' ta 4, İkitelli' de 1 Gebze’de 1 ve Rusya' da 1 adet olmak üzere, toplamda 7 fabrikasında yürüttüğü üretimleriyle; dünyanın önde gelen elektrik ürünleri imalatçıları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları