YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Roll Form Makinası Montaj ve İşletme Operatörü

 • 01.02.2019
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 3288 Görüntüleme
EAE MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. Roll Form Makinası Montaj ve İşletme Operatörü İş İlanı

İş Tanımı


EAE Şirketler Grubu'na bağlı EAE Makina A.Ş.'nin Gebze'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere "Roll Form Makinası Montaj ve İşletme Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Lise veya Meslek Lisesi mezunu,
 • Rulo sac- Çelik şekillendirme alanında ve makine montaj konusunda deneyimli,
 • Roll form makara dizilim ve set up yapabilen ve Roll form hatları hakkında bilgi sahibi,
 • Ürünkalite kontrolu ve proses kontrolu konusunda deneyimli,
 • Teknik resim okuyabilen ve standart ölçü aletlerini kullanabilen,
 • İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi sahibi,
 • Çözüm odaklı, ekip çalışmasına uyumlu,
 • Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli olmayan,
 • B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen,
 • Pendik - Kocaeli civarında ikamet eden / edebilecek olan.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

CEMEREL KALIP TEKNOLOJİLERİ MAK. MET .İTH. İHR. SAN. TİC LTD. ŞTİ.
Kocaeli
Son 1 Ay
Kocaeli Gebze
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

EAE ELEKTRİK ASANSÖR ENDÜSTRİSİ İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile Güngören’ de bulunan fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’de ki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’da kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

EAE Grup içinde yer alan tüm şirketler %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan AR-GE departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Her biri alanında uzman kadrosuyla, gücüne güç katan EAE Grup; 2200 kişiye istihdam sağlayan, Türkiye elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşları arasındadır.

EAE Grup, üretim faaliyetlerini ISO 9001 sistem kalite standardı ve ISO 14001 çevre standardına uygun şekilde sürdürmektedir. Üretmiş olduğu elektrik ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğu, KEMA ve CESI laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda belgelenmiştir.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE Şirketler Grubu, 1983 yılında EAE Aydınlatma, 1996 yılında EAE Makine A.Ş., 2004'de EAE Elektroteknik ve 2009'da EAE Teknoloji şirketini bünyesine dahil ederek, üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir.

Satış ağı her geçen sene daha geniş bölgelere yayılan EAE Şirketler Grubu; 2007 yılında İtalya Milano'da ürünlerinin satış ve pazarlaması için EAE İtalya'yı faaliyete geçirmiştir.

2013 yılında Moskova'da kurmuş olduğu fabrikasıyla EAE Rusya'yı da grup bünyesine dahil etmiştir.

Grubun yurtiçinde İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa ve Gaziantep'de yurtdışında ise Rusya, Dubai, BAE(Birleşik Arap Emirlikleri), Abu Dabi, Bangalore, Mumbai, Yeni Delhi, Hindistan, Cidde, Riyad, Suudi Arabistan gibi birçok ülkede şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. 

EAE Grup'un İngiltere'den Taiwan'a, 65 ülkede distribütörü ve yetkili satıcısı bulunmaktadır. Bugün EAE Grup; yıllara dayanan deneyimi ve müşteri odaklı hizmet politikasıyla, Esenyurt' ta 4, İkitelli' de 1 Gebze’de 1 ve Rusya' da 1 adet olmak üzere, toplamda 7 fabrikasında yürüttüğü üretimleriyle; dünyanın önde gelen elektrik ürünleri imalatçıları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları