YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

MİMAR

Manisa
  • 18.10.2017
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 10030 Görüntüleme

İş Tanımı

Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 21 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu 67 yıllık deneyimi, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir.    

 

Elginkan Holding’ e bağlı Eke İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere Mimar arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

İlgili mesleki ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan,
Problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip,
Aktif araç kullanabilen
Manisa / İzmir illerinde ikamet edebilecek.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Son 1 Ay
ALOĞLU DEKORASYON VE MOBİLYA
İzmir, Manisa, Manisa Akhisar
14.02.2019
BENZER TÜM İLANLAR

ELGİNKAN HOLDİNG A.Ş.

Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 21 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu 67 yıllık deneyimi, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları