Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İnsan Kaynakları Direktörü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Prodüksiyon ve Pazarlama Satınalma Uzmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
23.03.2020
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
23.03.2020
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.04.2019
Firmanın Tüm İlanları

Disk Jokey - DJ

Antalya
 • 27.07.2019
 • 0 - 50
 • 2854 Görüntüleme

İş Tanımı

Tesis içerisinde düzenlenen aktivitelerdeki müzik akışını Ela Quality Resort Hotel misafirlerinin memnun olacakları şekilde sağlamak ve düzenlemek

Aranan Nitelikler

Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Disc Jockey (DJ) ' aramaktayız.
 
 • Lise veya Üniversite Mezunu
 • Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi
 • İngilizce Almanca veya Rusça dillerinden en az birini iyi derecede bilen
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
 • Mesleği konusunda kendisini geliştirmiş, arşiv sahibi
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Askerlik ile ilişiği kalmamış ( Erkek adaylar için )
 • Show ve çeşitli animasyon aktivitelerinde kullanılan ses, müzik ve ışık ekipmanlarını kullanabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Granada Luxury Hotel
Antalya, Antalya - Serik
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları