YBWEB01

Misafir İlişkileri Elemanı

Antalya, Antalya Serik
 • 16.11.2019
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 7868 Görüntüleme

İş Tanımı

Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Misafir İlişkileri Elemanı' aramaktayız. 


Misafirleri konsepte uygun olarak karşılamak, misafir talep ve isteklerine konsept doğrultusunda cvp verebilecek yönlendirmeler yapmak ve uğurlamakla sorumludur.

Aranan Nitelikler

 • Otele gelen misafirleri konsepte uygun olarak karşılamak, istek arzuları ile ilgilenmek ve uğurlamak,
 • İngilizce  Rusça ve Almanca dillerinden, en az birini iyi derecede konuşabilen
 • En az lise mezunu,
 • Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün,
 • Fiziksel özelliklerine dikkat eden,
 • Güler yüzlü, iletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü,
 • Misafir memnuniyeti odaklı,
 • Takip yeteneği güçlü,
 • Vardiyalı çalışabilecek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL
Antalya
Bugün
Crowne Plaza Antalya
Antalya,
12.11.2019
Granada Luxury Hotel
Antalya Serik
Bugün
FİT HOLIDAYS
Antalya
Bugün
Antalya
Son 1 Hafta
Granada Luxury Hotel
Antalya, Antalya Serik
Son 1 Ay
EMİR HOTELS
Antalya Manavgat
Son 1 Ay
Antalya Muratpaşa
16.11.2019
Antalya Muratpaşa
16.11.2019
Antalya, Antalya Serik
16.11.2019
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları