Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İşe Alım Yöneticisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Alışveriş Merkezi-AVM Müdürü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Satınalma Yöneticisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şoför
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
14.12.2019
İş Hukuku Avukatı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
28.11.2019
Firmanın Tüm İlanları

Şoför

  • 09.12.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 6352 Görüntüleme

İş Tanımı

Ela Quality Resort Hotel'in ulaşım ihyiyaçlarının karşılanması.

Aranan Nitelikler

  • En az lise mezunu
  • SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip
  • B ve E sınıfı ehliyete sahip
  • Sorumluluk sahibi, iş disiplini olan
  • Temsili ve İletişim yönü güçlü
  • Dinamik, işini severek yapan

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

TEMESİST
, Bilecik
Bugün
Yedex Yedek Parça
Antalya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları