YBWEB03

Sosyal Medya Uzmanı

  • 16.10.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 980 Görüntüleme
EMİR HOTELS Sosyal Medya Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Manavgat Evrenseki bölgesinde bulunan zincir otellerimiz için ''Sosyal Medya Uzmanı'' çalışma arkadaşı aramaktayız.
Emir Hotels  sosyal medya varlığını yaratacak, sürdürecek ve geliştirecektir; kısa / uzun vadeli sosyal medya hedeflerini geliştirmek hedeflerle ilgili planlamaları yapmak; sosyal medyadaki en iyi uygulamalar hakkında güncel kalmak; takipçilerin katılımı için yeni fikirler önermek ve satış ekibine pazarlama içeriği konusunda yardımcı olmak.

Aranan Nitelikler

*Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun,
*İngilizce yabancı dilbilgisi çok iyi derece olan,
*Profesyonel Sosyal Medya deneyimi olan ve benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış,
*Microsoft Office uygulamalarına hakim ve Adobe Creative Suite,(Photoshop, Illustrator, vb.)uygulamalarını bilen, fotoğraf/video çekme ,düzenleme konularını bilen,
*Facebook, Instagram, Twitter vb. Sosyal medya girişimleri oluşturarak, yönetim bilgisine üst düzeyde sahip olan,
*Sosyal Medya Reklam kampanyası yönetimi bilgisi olan,
*Pazarlama girişimlerinin sosyal medya platformlarında sonuçlarını analiz eden,
*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
*İletişim bilgisi üst seviyede olan ve misafir memnuniyeti/takibini çok iyi derecede yapabilen,
*Takım arkadaşı olarak çalışan ve ekibe uyum sağlayabilen,
*Manavgat ve çevresinde ikamet eden yada lojmanda konaklayabilecek,
Çalışma arkadaşı aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmir, Antalya, Ankara
28.05.2019
BENZER TÜM İLANLAR

EMİR HOTELS

Emir Hotels Saygıdeğer Yönetim Kurulu Başkanı, Merhum Sayın Arslan Zeki Demirci 1987 yılında memleketi Zonguldak’tan gelerek 70 odalık Karaelmas Hotel’ini kiraladı ve oğlu Ahmet Demirci ile turizm yolculuğuna başlamış oldu. 1989 yılında Emirhan Hotel’in yapılması ile bugün dünya standartlarının üzerinde bir zincir markasının ilk adımları atılmış oldu. 1993 yılında Emirhan Side Güneşi ve Emirhan Hotel ile toplam 187 odaya ulaşılmış olup, turizm sektöründe kaliteli hizmet anlayışının başlangıcı devam ettirilmiştir.

2000 yılının ilk dönemlerinde kiralanan tesislerle turizmde sektörün lideri olmayı hedefleyen Emir Hotels 2002 yılında temellerini attığı ve 2004 yılında açılışını yaptığı 243 odalı Xanthe Resort & Spa’yı bünyesine katmış ve bu büyüme yolculuğu 2009 yılında hizmete giren 236 odalı Sensimar Side Resort & Spa tesisiyle ivme kazanmıştır.

2012 yılında hayatını kaybeden Merhum Arslan Zeki Demirci bayrağı daha ileriye taşımak adına oğlu Emir Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Demirci’ye, torunu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Zeki Emir Demirci’ye, kızı Yönetim Kurulu Üyesi Demet Demirci’ye ve eşi Yönetim Kurulu Üyesi Güler Demirci’ye devretti.

Emir Hotels, dünyanın lider tur operatörü TUI’nin üst segment konsepti olan Sensimar Side Resort & Spa tesisi ile ve son olarak bölgeye farklı bir kalite anlayışı katan ve hemen ilk aylarında bölgenin gözdesi olan 374 odalı The Sense De Luxe tesisinin 2014 yılında hizmete sunması ile 2000 yatak ile bölgenin lokomotif otel zincir markası olmayı sürdürmektedir.

Ayrıca Xanthe Resort & Spa tesisi bünyesinde yer alan 50m2’lik tam olimpik ısıtmalı yüzme havuzu ve otellere 800m mesafede bulunan 10 adet futbol sahasının bulunduğu spor kompleksi ile spor turizminin öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Emir Hotels bölge spor turizminin yaklaşık 3/1 oranında konaklamasını da kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Sürekli misafir memnuniyeti felsefesini kendisine model olarak benimseyen, profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun çalışma ilkesi, Türk ekonomisine katkıda bulunması, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile Emir Hotels Ailesi, Merhum Arslan Zeki Demirci’nin vizyonu ve misyonu ışığında kalite ve güven ile anılması hedef edinmiştir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları