YBWEB03

GAYRİMENKUL DANIŞMANI ERA REAL ESTATE PRESTİJ ERZURUM / YAKUTİYE

Erzurum
 • 19.01.2018
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 9059 Görüntüleme

İş Tanımı

ERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş uluslararası bir gayrimenkul franchising markasıdır.

Bugün dünyada 37 ülkede, 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 2013 yılı itibari ile ERA Real Estate Türkiye ve ERA Kıbrıs için master franchise haklarını alarak ülkemizdeki faaliyetine başlamıştır. Bugün 20'yi aşkın şehirde 44 franchise ofisi ile hizmet vermektedir.

Erzurum/ Yakutiye bölgesinde yer alan "ERA Prestij" ofisimiz; 2016 yılında çalışmalarına başlamış  ve bugün  10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı ekibi ile gayrimenkul almak ve satmak isteyen müşterilerine tüm yatırım  ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. 

2018 yılında ERA Prestij ofisimizin kadrosunu daha da büyütmek için ekibimize yeni Gayrimenkul Danışmanları alacağız. Geleceğini ve kariyerini bu sektörün fırsatlarını kullanarak daha ileri aşamaya taşımak isteyen kişileri ekibimize Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaları için davet ediyoruz.


Gayrimenkul Danışmanlarımız;


 • ERA Prestij ofisimizde İş / Satış Ortaklarımız olurlar,
 • ERA’nın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini uluslararası başarı sağlamış eğitmenlerden alırlar,
 • Ofisimizin, teknik destek ve altyapısını kullanırlar,
 • Ofisimizin portföylerindeki gayrimenkullerin satış ve kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar,
 • Yeni gayrimenkul portföyleri ve müşteri kazanmak için tüm çalışma süreçlerini kendileri yönetirler.
 • Kendi iş süreçlerinin yönetimi için düzenli verdiğimiz oryantasyon ve rehberlik programlarını alırlar.
 • ERA sisteminin sağladığı Office 365, ERATech gibi portföy ve CRM yönetim programlarını kullanırlar.

  • Aranan Nitelikler

   * Girişimci ve kendi işini kurmayı hedefleyen

   * Performansına göre kazancını yükseltmek isteyen

   * Satış sektöründe ve / veya hizmet sektöründe iş tecrübesi olan

   * Yaptığı iş için heyecan duyan, kendisini işine adayan 

   * Zaman yönetimi ve iş planı ile çalışmayı seven

   * İletişim becerilerini sürekli geliştiren ve sosyal 

   * Her zaman pozitif bir yaklaşım içinde olan 

   * Sonuç odaklı çalışan

   * Eğitime, gelişime açık, teknolojiyi işinde kullanan


    

   Özet Bilgiler

   Benzer İlanlar

   Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
   Bugün
   Bugün
   İstanbul Anadolu Yakası Pendik, Trabzon Ortahisar, Erzurum, Samsun
   Dün
   ŞAFAK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE SERVİS LTD. ŞTİ.
   Erzurum
   23.10.2018
   Erzurum
   28.07.2017
   BENZER TÜM İLANLAR

   ERA GAYRİMENKUL HİZMETLERİ A.Ş.

   ERA TÜRKİYE


   ERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de kurulmuş ve dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur.

   ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.

   ERA Türkiye, 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.


   ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır.

   Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, ERA’nın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıkta olacaktır.

   ERA Vizyon
   Dünyada 40 yılı aşan uluslararası ERA deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek, ERA ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanlarımızla tüm müşterilerimizi memnun etmektir.

   ERA Misyon
   ERA Türkiye olarak misyonumuz, franchise sistemimiz ve verdiğimiz hizmetler ile sektörde eksikliği duyulan daha profesyonel ve eğitimli gayrimenkul danışmanlarının yetişmesini sağlamak, sektöre yeni istihdam ve işgücü temin etmektir.

   ERA Kazanç Zinciri
   ERA Kazanç Zinciri, pazar araştırmaları yaparak, müşteriler ile etkin iletişim kurarak, başarılı ve özgün sunum tekniklerini kullanarak, temsil ettiği portföyleri en kısa zamanda ve en iyi değerler ile alıcılarla buluşturarak kazandıran sadece ERA’ya özgün bir başarı modelidir.

   Firmanın Diğer İlanları
   DETAYI GÖSTER
   Firmanın Tüm İş İlanları