Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

ÜNİVERSAL FREZE OPERATÖRÜ
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
İnsan Kaynakları Uzmanı/ Şefi
FERNAS İNŞAAT
Manisa - Soma
13.12.2019
Firmanın Tüm İlanları

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Ankara
 • 18.10.2019
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 8601 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirket merkezimizde istihdam edilmek üzere,  bağlı bulunduğu yöneticilerini aşağıda tanımlamış olduğumuz kriterler çerçevesinde asiste edecek ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Üniversite mezunu,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
 • İş takibi ve analiz yeteneği yüksek,
 • Ekip çalışmasına uyumlu ve güler yüzlü,
 • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
 • Genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olacak
 • Üst düzey yönetici asistanlığı pozisyonundanda minimum 5 yıl tecrübeli
 • İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik ve çözüm üreten 
 • Stres toleransı yüksek, sorumluluk sahibi, 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Sakarya, Ankara, Gaziantep
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara, Trabzon
Son 1 Hafta
Elya Uluslararası Proje Madencilik İnşaat Taahüt San ve Tic.Ltd.Şti
Ankara
Son 1 Ay
Türeli İnşaat Ltd. Şti.
Ankara, Ankara Yenimahalle
12.12.2019
PURSAKLAR SINAV LİSESİ
Ankara
Bugün
RADSAN ELEKTROMEKANİK İNŞ.ENERJİ MAK.TELK.BİLİŞİM SAN VE TİC.A.Ş.
Ankara
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
19.02.2019
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

1982 yılında kurulan FERNAS, 36 yılı geride bırakarak Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır. 

Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları