YBWEB03

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Ankara
 • 18.04.2019
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 2430 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirket merkezimizde istihdam edilmek üzere,  bağlı bulunduğu proje yöneticilerini aşağıda tanımlamış olduğumuz kriterler çerçevesinde asiste edecek ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Üniversite mezunu,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
 • İş takibi ve analiz yeteneği yüksek,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Ekip çalışmasına uyumlu ve güler yüzlü,
 • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
 • Genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olacak
 • Üst düzey yönetici asistanlığı pozisyonundanda minimum 5 yıl tecrübeli
 • İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik ve çözüm üreten 
 • Stres toleransı yüksek, sorumluluk sahibi, 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
Elya Uluslararası Proje Madencilik İnşaat Taahüt San ve Tic.Ltd.Şti
Ankara
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Hafta
OTUNER ASANSÖR A.Ş
Ankara
Son 1 Ay
Elya Uluslararası Proje Madencilik İnşaat Taahüt San ve Tic.Ltd.Şti
Ankara
Son 1 Ay
Türeli İnşaat Ltd. Şti.
Ankara, Ankara Yenimahalle
25.03.2019
ŞENTEPE SINAV KURS
Ankara Yenimahalle
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

1982 yılında kurulan FERNAS, 36 yılı geride bırakarak Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır. 

Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları