YBWEB01

Dış Ticaret Uzmanı

  • 11.02.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 13562 Görüntüleme

İş Tanımı

İklimlendirme-Soğutma sektöründe;ısı esanjörü  ihracatı  yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret departmanında çalışacak eleman aranmaktadır.

Müşteriler ile görüşüp istekleri doğrultusunda üretilecek malzemelerin takibini yapıp malzemenin sevkinden ödemesine kadar tüm ihracat süreçlerini takip etmek.

Yurtdışı fuar organizasyonu yapıp , fuarlara katılmak ve fuar teşviklerinden faydalanmak.

Müşterilere operasyonun akışı ile ilgili bilgiler verme ve rapor hazırlamak.yapılacak çıkışlar ile ilgili pozisyon açılımı,yurtdışı müşterileri taleplerini karşılamak operasyonu takip etmek.

Aranan Nitelikler


İyi derecede İNGİLİZCE  bilen,

Tercihen 2.dil olarak RUSÇA bilen,
 
İyi derecede MS Office programları kullanan,

Seyahat Engeli Olmayan,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,


Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GÖVDESAN MAKİNA
Kocaeli Darıca
Son 1 Ay
ERKAN RAF SAN VE TİC A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Kocaeli Gebze
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli
Son 1 Hafta
ÖZER ELEKTRİK SAN VE TİC LTD ŞTİ
Kocaeli Gebze
07.01.2019
BENZER TÜM İLANLAR

GEMAK GENEL SOĞUTMA MAK.SAN.VE TİC. AŞ.

1966 yılında ısıtma-soğutma-klima sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız, çeşitli projelendirme taahhüt ve mümessillik işleri yaptıktan sonra; 1980 yılından itibaren kanatlı boru ısı esanjörleri üretimi konusunda karar vermiştir. Firmamız ilerleyen dönemde kanatlı borulu ısı esanjörlerinin üretimi konusunda uzmanlaşarak, birçok uygulamasını devreye sokmuştur. Halen hava soğutmalı kondenserler, soğuk oda evaporatörleri, kuru soğutucular, sulu ısıtma ve soğutma bataryaları, buhar bataryaları, yağ soğutucuları, ısı geri kazanım bataryaları ile her tür müşteri odaklı ( OEM ) DX-CW ve kondenser batarya üretimi yapmaktadır.

2004 yılından itibaren 7000m2 kapalı alana ve son teknoloji modern makine parkına sahip Tuzla Mermerciler O.S.B. ‘ deki tesislerinde 140 kişilik kalifiye kadrosuyla sektördeki konumunu günden güne güçlendiren Gemak, 2008 Ağustosundan itibaren, Sakarya 2. O.S.B. ‘ de, en yüksek kalitede üretim ve servis anlayışına; 10,000 m2 lik kapalı alan ve kalifiye kadrolu, 2. üretim tesisiyle birlikte devam etmektedir.

ISO 9001:2000 standartlarında üretim yapan GEMAK başta İngiltere ve Almanya olmak üzere üretiminin %60’a yakınını ihraç etmektedir. Kalite anlayışı müşteri ilişkilerindeki mükemmeliyet, sektörde haklı bir yer edinmesini sağlamıştır.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları