YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış Ve Pazarlama Yöneticisi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 20.12.2016
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 1546 Görüntüleme
Güzel Metal İnş.Malz.San.Tic.Ltd.Şti. Satış Ve Pazarlama Yöneticisi İş İlanı

İş Tanımı

Ülkemizin önde gelen Mobilya aksesuarı ve kapı donanımları üretim ve satışını gerçekleştiren, bu konuda sektöre yön veren lider marka olma yolunda hızla ilerleyen firmamıza  Satış & Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda yer almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.


Pazarlama ve Satış stratejilerinin oluşturulması, uygulanmasının sağlanması ve yönetilmesi. Müşteri profillerinin oluşturulması, pazarlama hedefleri doğrultusunda pazarlama aktivitelerinin planlanması.


Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlama faaliyetlerini güçlendirecek etkinliklerde bulunmak, 

 

Şirketin mevcut ve yeni ürünlerini; müşteri ve pazarın talep ve ihtiyaçlarına göre düzenleyip, mevcut ve potansiyel pazarlara karlı bir biçimde sunmak, satış koşullarını belirlemek ve satılmasını sağlamak, pazarlamak ve bu fonksiyonları en sağlıklı şekilde yerine getirecek ve şirketi sağlam bir şekilde büyütecek organizasyonu kurmak, yönetmek, koordine ve kontrol etmek, ekibini eğitmek ve motive etmek.

 

Şirketin uluslararası pazarlama hedef ve politikalarını belirlemesine yardımcı olacak verileri toplamak, analiz etmek, yorumlar yapmak, ilgili kararların alınmasını sağlamak.

 

Yurtiçi ve Yurtdışı yeni ürün potansiyellerini araştırmak, fizibilite bilgilerini geliştirip ve yönetimin onayını takiben Ar-Ge ile çalışmaları koordine ederek yeni ürün portföyünü oluşturmak. Bu yeni ürünlerin fiyatlandırılmasında yönlendirici rol üstlenmek.

 
 

Aranan Nitelikler

        
 • Mobilya aksesuarı ve kapı donanımları üretimi yapan firmalarda 3 yılı yöneticilik olmak üzere en az 5 yıl deneyimli
 • Takım çalışmasına yatkın, üretim personeli ve fason firmaları yönetebilen,
 • Analitik düşünebilen, çözüm odaklı ve problem çözme yeteneğine sahip,
 • Düzenli, titiz çalışan, esnek çalışma saatlerine uyumlu,
 • Planlama, verimlilik ve kalite çalışmalarını bilen, raporlama yapabilen
 • Faaliyetleri bütün görme ve koordinasyon yeteneğine sahip
 • Aktif araç kullanabilen,
 • İletişim ve müzakere yeteneği gelişmiş,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • Tercihen ERP alanında deneyimli
 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
EVVE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ARRAY MOBİLYA RAYLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
15.09.2017
ŞEDELE MATBAACILIK VE TİC.LTD.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Hatun İstanbul
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Infoline Rehberlik ve Çağrı Merkezi Hizmetleri A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Güzel Metal İnş.Malz.San.Tic.Ltd.Şti.

Mobilya aksesuarları sektörünün gelişimi ve ülke yararına kullanılmasında öncülük yapan Güzel Metal gelişimini kararlılıkla sürdürmektedir. 1977 yılında metal kapı kolu üretimiyle başladığı meslek hayatına kapı kolu ve aksesuarları yanında mobilya aksesuarlarını da ilave ederek yaklaşık 14.000çeşit ürünle sektöre hizmet vermektedir.

Firmamız yurtiçi bayileriyle ürünlerini Türkiye'de 2.000 noktada kullanıcılarına ulaştırmakta, yurtdışında bulunan iş ortakları ile birlikte 40'ın üstünde ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretim alanlarımıza ilave olarak yeniden yapılandırılan 10.000 m2 depomuz konveyör sistemiyle donatılarak daha fonksiyonel hale getirilmiştir. Ayrıca yeniden dizayn edilen 1.500m2 genel merkez ofislerimiz vb çalışmalarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her geçen yıl yatırımlarını artırmaktadır.

Ar-Ge çalışmalarına kuruluşunun ilk gününden beri büyük önem veren Güzel Metal son olarak yaptığı yatırımlarla Ar-Ge bölümünü daha da güçlendirmektedir.
Tasarım konusunda uzmanlaşmış Ar-Ge bölümü görsel tasarıma verdiği önemi daha fazlasıyla işlevsel geliştirmeye de vermekte ve mekanik olarak son derece güvenli ve sağlam ürünler geliştirmektedir. Ürünler sürekli dayanıklılık testlerinden geçirilmekte ve bu konuda hiçbir yatırımdan kaçınılmamaktadır.

Güzel Metal ailesinin bir parçası olan tedarikçileri ile yakın işbirliği yapmakta, proseslerinin kalite ve verimliliğini geliştirmeye yönelik çalışmalar sürdürülmektedir.
Teknolojinin takibi, yeniliklerin öğrenilmesi ve adaptasyonu için firma içi ve dışı eğitimler ile personelin sürekli gelişmeleri sağlanmaktadır. Bugün sektörün tüm beklentilerini karşılayarak edindiği tecrübesini tüm bu yatırım ve çalışmalar ile değişen ve gelişen sektörde de sürdürmekte olan Güzel Metal bu beklentiler ışığında yapılmakta olan otomasyon yatırımları ile üretim kapasitesini 2012'nin ilk yarısından sonra ilk etapta yüzde 50 artıracaktır.

Firmamız sektörün gerçekleri ve ihtiyaçlarını doğru tespit edip, özellikle ürün ve hizmet kalitesi anlamındaki çalışmaları ve takiplerini en iyi seviyede yapmayı ve sektöre tüm yönleriyle hizmeti ve müşteri memnuniyetini görev bilmektedir.

Vizyonumuz
Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarımları ve hizmetleri ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, bölgesel pazarlara lider, dünya pazarlarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, dünya rekabetine uyumlu ve sürekli gelişen bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz
Müşterimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak, gelecek nesillere her bakımdan mükemmel bir dünya şirketi bırakmaktır.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%18
Değerlendirme
%0
Cevaplama
%0

Firmanın Diğer İlanları

Güzel Metal İnş.Malz.San.Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Ülkemizin önde gelen Mobilya aksesuarı ve kapı...
Güzel Metal İnş.Malz.San.Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
29.06.2017
    Ülkemizin önde gelen Mobilya aks...
Güzel Metal İnş.Malz.San.Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
    Ülkemizin önde gelen Mobilya aks...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI