YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İş Tanımı

Ulusal ve uluslararası pazarlarda kimya sektöründe faaliyet gösteren, yabancı sermayeye sahip,  Silivri’de bulunan müşterimizin fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun "İmalat Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

Şirketin hedefleri doğrultusunda verimli üretim, stok takibi ve doğru planlama yapmak,
İşini takip edebilecek veri analizi yaparak, gerekli raporlandırmayı yapmak,
Üretimde verimlik, bakım, kalite iyileştirme çalışmalarına liderlik yapmak,
Aylık, Haftalık Üretim Programları, İş Emirlerine Uygun Üretimi gerçekleştirmek, 
Sorumluluğundaki üretim süreçlerinin performansını izleyip, geliştirmek, 
Üretim faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlayarak, üretim için gerekli kaynakların etkin şekilde planlanmasını sağlamak.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Kimya, Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerden mezun,
Üretimde en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan ( Tercihen Kimya sektöründe ),
İleri seviyede İngilizce bilen,
Üretim kadrosunu yönetebilecek, üretim planlaması yapabilecek,
ISO 9001, 14001, 18001 konularında tecrübeli,
Zamanı yönetebilen ve diğer bölümlerle koordineli olarak çalışabilen,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Bilkay Grup
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TATLISES ÇİĞ KÖFTE
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İNDİGO WHİTE TEKSTİL KONFEKSİYON PAZ.SAN VE DIŞ.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şahinler Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
STİL GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
My ticaret ve medikal a.s
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
YUNUS PLASTİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ART-TEK MİMARLIK DEK.SAN.TİC.A.Ş.-MARCABELLA MOBİLYA-
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam on ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 10 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

Hakkı Barış Onat İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Steril parenteral solüsyon ilaç üretimi ve ...
Hakkı Barış Onat İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Steril parenteral solüsyon ilaç üretimi ve ...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI