YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İş Geliştirme Yöneticisi

İstanbul Anadolu Yakası
  • 16.04.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1601 Görüntüleme

İş Tanımı

Steril parenteral solüsyon ilaç üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda güçlü konumda olan kurumsal müşterimizin Satış ve Pazarlama Direktörlüğünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki görev tanımına uygun ''İş Geliştirme Yöneticisi'' aramaktayız.

*Yeni ürün sürecinin sahibi olmak, planlama ve termin konularından sorumlu olmak.
*Yeni ürünlerle ilgili müşteri bilgilendirmesini sağlamak, teklif hazırlama ve pilot üretim sürecinden müşteriye karşı sorumlu olmak.
*Müşterilere aktarılacak etkin pazarlama faaliyetlerinin hazırlanmasından ve uygulanmasından sorumlu olmak.
*Ürün portföyünü geliştirme ve pazar payını artırma çalışmalarını koordine etmek, yürütmek.
*Marka bilinirliği çalışmalarını yürütmek.
*Müşteri memnuniyeti çalışmalarını planlamak, yürütmek ve sonuçlarını yönetime sunmak.
*Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları ve tanıtımların planlamasını yapmak, yürütmek.
*Alanı ile ilgili yönetim raporlamasını yapmak.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (yüksek lisans derecesine sahip olmak tercih nedenidir) 
İlaç sektöründe alanı ile ilgili en az 2-3 yıl deneyimli, 
Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS ofis programlarını etkin kullanabilen,
Yöneticilik tecrübesi olan, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, 
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
adayların başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

BY HOLDİNG A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
03.12.2018
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Bugün
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
E-Yönetici Ltd. Şti.
Ankara, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
19.11.2018
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Bugün
Tosunoğulları A.Ş. (BÜROTİME MOBİLYA)
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam on ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 10 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları