YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Medikal Danışman

İstanbul Anadolu Yakası
  • 03.02.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1418 Görüntüleme

İş Tanımı

Ülkenin önde gelen topluluk kuruluşlarından, onkoloji ve nükleer tıp ürünleri üretimi & satışı yapan müşterimiz için aşağıdaki iş profiline uygun ''Medikal Danışman'' aranmaktadır.

Yapılan İşler ve Sorumluluklar
 ·         Girişimsel onkoloji (ve nükleer tıp) alanlarında tanı ve tedavide bilimsel gelişmeleri takip etmek, yeni ürün önerileri getirmek ve raporlamak,
·         Yeni ürün sürecinde ilgili ürünlerin değerlendirme aşamasında klinik çalışmalarını araştırmak, alternatif tanı ve tedavi ajanlarına karşı avantaj, dezavantaj, fırsat ve risklerini değerlendirmek ve raporlamak, 
·         Yeni ürün alternatiflerinin değerlendirilmesi sürecinde iş geliştirme ve pazarlama & satış birimine pazar analizinde destek sağlamak, ilgili hekim görüşmelerine katılmak, 
·         Fiyatlandırma (geri ödeme) başvurularına gerekli medikal bilgi ihtiyacını sağlamak. 

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin Tıp fakültelerinden mezun,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
  • İlaç sektöründe Medikal alanda en az 5 yıl deneyimli,
  • Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip,
  • Seyahat edebilen,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam on ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 10 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları