Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Muğla Bodrum Yahşi CarrefourSA - Mağaza Görevlisi
CarrefourSA
Muğla - Bodrum
Dün
İçerenköy CarrefourSA - E Ticaret Reyon Şefi
CarrefourSA
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Dün
Bodrum Horeca CarrefourSA – Taze Gıda Balık Reyon Görevlisi
CarrefourSA
Muğla - Bodrum
Dün
İzmit Tütünçiftlik CarrefourSA- Taze Gıda Reyon Görevlisi
CarrefourSA
Kocaeli - İzmit
Dün
Antalya Tekirova CarrefourSA - Mağaza Görevlisi
CarrefourSA
Antalya
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Acıbadem CarrefourSA Mutfak- Bulaşık Personeli

İstanbul Anadolu Yakası
  • 26.01.2024
  • 0 - 20
CarrefourSA Acıbadem CarrefourSA Mutfak- Bulaşık Personeli İş İlanı

İş Tanımı

CarrefourSA olarak 11.000'den fazla çalışanımızla 1000'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz.

İstanbul/Kadıköy/Acıbadem mağazamız özelinde görevlendirilmek üzere tam zamanlı “Bulaşık Personeli” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!

Aranan Nitelikler

  • En az ilkokul mezunu,
  • Sektörde deneyimli,
  • Kalite ve Hijyen kurallarına önem veren,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Özet Bilgiler

CarrefourSAAydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
11.03.2024
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz, İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası - Kartal, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik, İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası - Sultanbeyli, İstanbul Anadolu Yakası - Şile, İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
27.12.2023
BAŞVUR
BİNSAT HOLDİNG
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
27.12.2023
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
26.12.2023
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
BAŞVUR
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Cevahir Hotel Asia
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

CarrefourSA

İlk mağazasını 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.
Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açmıştır.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini almıştır.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :

  • 10750 çalışana sahiptir.
  • 33 Hipermarket, 372 Süpermarket, 24 Gurme Market ve 196 Mini Market olmak üzere  516 bin m² satış alanında toplamda 625 market ile müşterilerine hizmet vermektedir.

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları