Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Ameliyathane Hemşiresi
Özel Göztepe Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Mutfak Görevlisi
Özel Göztepe Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Servis Hemşiresi
Özel Göztepe Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Enfeksiyon Hemşiresi
Özel Göztepe Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
03.09.2022
Firmanın Tüm İlanları

Acil Hemşiresi

İstanbul Anadolu Yakası
 • 16.07.2022
 • 100 - 200
 • 2143 Görüntüleme

İş Tanımı

Özel Göztepe Hastanesi Hakkında

Özel Göztepe Hastanesi olarak 1992 yılından bugüne “İnsan Sağlığına Değer Verme” ilkesiyle işimizi sevgi ile yapmaya devam ediyoruz. Amacımız; konusunda lider tıbbi kadromuz, hasta odaklı yetkin ekibimiz, güçlü teknolojik altyapımız, ilham veren vizyonumuz ve kişiselleştirilmiş sağlık anlayışımız ile konusunda ön planda yer almaya devam etmektir. Bilimsel çalışma ve yenilikleri yakından takip ederek, bu yenilikleri kaliteli yaşamın devamlılığını sağlamada kullanacağız.

Her zaman olduğu gibi tüm çalışmalarımızda, yatırımlarımızda ve sunduğumuz hizmet anlayışımızda hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı sürdüreceğiz.

Özel Göztepe Hastanesi sadece hastalanınca hizmet alınacak bir hastane olmayacaktır; bütünsel ve önleyici tıp eşliğinde sizlerin günlük rutinde ziyaret edeceği ve ekibi ile kurduğu sıcaklık ile yakından takip edilen bir yaşam merkezi olacaktır. Belirlediğimiz vizyonumuz ve misyonumuz çerçevesinde hedeflerimiz her zamankinden büyük, heyecanımız ise dolu dizgin İnsan Kaynakları Politikası İnsan Kaynakları stratejik iş hedeflerine paralel, yenilikçi, proaktif ve sektörün dinamiklerine uygun İK süreçleri geliştiren ve uygulayan bir yapı içindedir.

Özel Göztepe Hastanesi; başarının arkasında insan faktörünün ve insana verilen değer’ in önemli olduğunu benimsemiş kurumlardan biridir. Sağlık sektöründe çalıştığımız için “ Hasta ve Misafir Memnuniyeti ” odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz. Bu nedenle, gerekli mesleki eğitimi almış, donanımlı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, kendini geliştirme potansiyeli yüksek çalışanlarla sektörde fark yaratmayı ilke edinmekteyiz.

İşe Alım Süreci Özel Göztepe Hastanesi, başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmeyi hedefleyen, özenli ve titiz bir işe alım prosedürü uygulamaktadır. İşe alım sürecimiz, özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adayların iş görüşmesine davetiyle gerçekleştirilmektedir.

Aranan pozisyona en uygun adayı belirlemek için insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri, işe alım sürecinde iş birliği yapar, yetkinlik bazlı görüşme teknikleri kullanarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilecek farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday belirlendiğinde ise diğer adaylarımıza telefon ya da elektronik posta vasıtasıyla mutlaka geri dönüş yapılır. Oryantasyon Süreci Özel Göztepe Hastanesinde işe başlayan çalışanlarımız, öncellikle genel oryantasyon programına ardından da bölüm bazlı oryantasyon programına dahil olmaktadır. Program kapsamında;İnsan kaynakları stratejileri ve uygulamaları, Şirket tanıtımı, şirket vizyon, strateji ve hedefleri, Fonksiyon ve pozisyona yönelik tanıtım ve bilgilendirmeler, yer alır. Sunulan Haklar Kurumumuz yüksek performansla ödüllendirilen, adil ve yenilikçi bir yapıyı sürekli kılmayı amaçlamaktadır.

Ücret ve sunulan haklar politikamız; çalışanlarımızın üstlendikleri görev ve sorumlulukları, yetkinlikleri, iş tecrübelerini ve eğitimlerini esas alır. Hastanemizde ulaşım her iki yaka için belirlenen güzargahlara sağlanmaktadır. Ayrıca yemek hizmetlerimiz hastane tarafından karşılanmaktadır. Özel Göztepe Hastanesin’ de ücret ve sunulan haklar politikası sektör dinamiklerine paralel olarak çalışanların performanslarını, motivasyonunu ve bağlılığını arttırmayı hedefleyen rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.

Özel Göztepe Hastanesi Yönetimi

Aranan Nitelikler

 • Lise veya üniversitelerin Hemşirelik, ATT, Paramedik bölümü mezunu,
 • Acil Serviste en az 2 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip,
 • Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
 • Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren,
 • İletişim yeteneği kuvvetli ve güler yüzlü,Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren,
 • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
 • Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen,
 • Eğitime ve gelişime açık,
 • Anadolu yakasında ikamet eden,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

Acil Servis Hemşiresi Arayşımız Mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
AVICENNA UMUT HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
KURTKÖY ERSOY HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
26.08.2022
İstanbul Anadolu Yakası
24.08.2022
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çorum, Edirne, Düzce, Erzurum, Türkiye
08.07.2022
ÖZEL DELTA HOSPİTAL
İstanbul Anadolu Yakası
25.06.2022
ÖZEL DELTA HOSPİTAL
İstanbul Anadolu Yakası
25.06.2022
MEDİCAL CENTER EVDE BAKIM MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ÖZEL DELTA HOSPİTAL
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KUDRET GÖZ İSTANBUL
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Özel Göztepe Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Özel Göztepe Hastanesi; 1992 yılında hastalarını kabule başlamıştır ve İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en köklü sağlık kurumlarından biri olarak hizmet sunumuna devam etmektedir.

Hastanemiz Anadolu Yakası’nda Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ni alan ilk hastanedir. Bu anlayışın doğal sonucu olarak kuruluşundan bu yana hastalarımıza vaadettiğimiz güven ve memnuniyet olguları zaman içerisinde geleneğimiz olmuştur.

Tanısal, tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerimiz kesintisiz olarak deneyimli ve donanımlı ekibimizin emin ellerindedir.

Vizyonumuz

Çağdaş alt yapısı ve en son teknolojiyi kullanan deneyimli ekibi ile uluslararası sağlık standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine de önem vereni bölgemizde ve Türkiye’de saygın, referans bir sağlık kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini, tıbbi etik değerler çerçevesinde, ekonomik olarak sunmaktadır.

Değerlerimiz;
 • Hasta sağlığı ve güveliğini önemsemek
 • Etik ve güvenilir olmak
 • Etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi sunmak
 • Bilimsel araştırmacı olmak
 • Çalışanlarımızı ve hastalarımızı varlık nedenimiz kabul
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları