Adana Gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyoruz

Adana
  • 29.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1011 Görüntüleme
enuygunbakıcı Adana Gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Adana - Sarıçam ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Adana sarıçam çınarlı mah. Oturuyoruz evimiz 2 katlı eşim ben ve 3 yaşında oğlumuz var. Eşim yurt dışında çalışıyor bazen annem ve babam gelip kalabiliyor. Sabah 9 akşam 6 saatlerinde çalışacak pazar izinli olacak ev yardımcısı arıyoruz. Bazen geç çıkabilir bazen de yatılı kalmasını isteyebiliriz. Evin işleri ile ilgilenecek mutfaktan anlayan biri olmalı. Maaş 5500 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Adana - Sarıçam
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 5500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Adana
4.01.2023
Adana
4.01.2023
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
Bilkay Grup
Adana
Dün
HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Son 1 Hafta
GÜNDOĞDU HOLDİNG
Adana
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları