Adıyaman Ev Yardımcısı Arıyorum

Adıyaman
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 966 Görüntüleme
enuygunbakıcı Adıyaman Ev Yardımcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Adıyaman - Merkez ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Adıyaman altınşehir mahallesindeki evimize haftanın 3 günü gelecek, yemek, temizlik ve ütü yapacak yardımcı bayan arıyorum. Pazartesi - çarşamba - cuma günleri gelecek. Sabah 09. 00 ile akşam 5 arası çalışacak. Maaş 3. 500 tl vereceğiz. Memnun kalırsak maaşına zam yapacağız.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Adıyaman - Merkez
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 3500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Adıyaman
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları