Adıyaman Konut Şantiyemiz İçin Elektrik Mühendisi arıyoruz.

  • 30.04.2024
  • 20 - 50

İş Tanımı

İDE ELEKTRİK, sektöründe lider bir firma olarak, Uzman Elektrik Mühendisi pozisyonu için yetenekli ve deneyimli adaylar aramaktadır.

Adıyaman İndere'de bulunan deprem konutları şantiyemiz için tünel kalıp elektrik tesisatı tecrübesi olan, kuvvetli akım, zayıf akım, aydınlatma işlerinde çalışmış ve saha tecrübesi olan 2-5 yıl deneyimli saha koordinasyonu'nu sağlayabilecek Elektrik Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

Konaklama şehir merkezinde, şirketimize ait bulunan evde olacak, ulaşım şirket araçları ile sağlanacaktır.

Aranan Nitelikler

- 2-5 yıl deneyimli,
- Yakın bölgede ikamet eden veya şehir merkezinde şirketimize ait evde konaklayabilecek,
- Toplu konut tünel kalıp işinde tecrübeli,
- Daha önce saha mühendisliği yapmış,
- Autocad ve Ms-Office programlarına hakim,
- Hakediş, ataşman, keşif, metraj, as-buılt konularına hakim,
- B sınıfı ehliyetli, 
- Erkek adaylar için askerliğin yapılmış olması tercihimizdir.

İDE ELEKTRİK olarak, dinamik bir çalışma ortamında yer alacak, yenilikçi ve yetenekli bir Uzman Elektrik Mühendisi arıyoruz. Siz de bu niteliklere sahipseniz, başvurunuzu bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TUANA SOLAR ENERJİ
AFETZEDE TUANA SOLAR ENERJİ
Adıyaman
12.05.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
BENZER TÜM İLANLAR

İDE ELEKTRİK

İDE ELEKTRİK 2002 yılında taahhüt alanında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamız bir tesisin kuruluş aşamasında ihtiyaç duyabileceği enerji nakil hatlarının, O.G. trafo merkezlerinin ve komple elektrik tesisatı sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulamasının yapılması amacıyla ticari hayatına devam etmektedir.. Bu doğrultuda otel, tatil köyü, hastane, askeri tesisler, konut ve yaşam alanları, alışveriş merkezleri, gösteri merkezleri ve spor merkezleri gibi tesislerin tüm mühendislik hizmetlerini, tasarım, geliştirme ve uygulama işlerini başarıyla yapmayı, bu süreçte edindiği bilgileri de kadrosundaki tüm personele aktarmayı ilke edinmiştir.

İş ortaklarımız, sektörde hep öncü olmayı hedeflemiş, malzeme kalitesinden ödün vermeyen, geniş servis ağı olan, teknik kadrosu yetkin ve güçlü, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan, alanında kendini ispatlamış marka, firma, kişi ve kurumlardan oluşmaktadır. İde elektrik partnerlerinden aldığı bu güç ve destek ile, iş kalitesinden asla ödün vermeden mesleki hayatına devam etmektedir.

İDE ELEKTRİK; elektrik mühendisliğinin ihtiyaç duyulan her alanında profesyonel çözümlerini, en ekonomik, en kolay ve en pratik yollardan siz müşterilerine sunmaktan, yurtiçi ve yurtdışı yatırımcı ve yüklenici grupların güvenilir bir partneri olmaktan gurur duymaktadır.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları