Afyon Merkez Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

Afyon
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1466 Görüntüleme
enuygunbakıcı Afyon Merkez Çocuk Bakıcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Afyonkarahisar - Merkez ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Afyon da bulunan 4+1 evimizde çalışacak ve 3,5 yaşındaki kız çocuğumuz ile ilgilenecek genç enerjik bir bakıcı arıyoruz. Çocuğumuz ile oyunlar oynamalı ve etkinlikler yapmalı. Gün içinde çocuğumuz öğlen uykusu uyuyor. Çocuğumuz uyurken evin tozunu alıp kaba temizliğini yapmasını istiyoruz. Evde gündüz kimse olmuyor. 7 yaşında bir çocuğumuz daha var ancak o okulda oluyor. Sabah 08. 30 ile akşam 18:00 arasında çalışacak. Hafta sonu 2 gün izin vereceğiz. 6. 500 tl maaş.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Afyonkarahisar - Merkez
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GİRNE KOLEJİ
Afyon, Afyon
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları