Almanca Eğitim Koordinatörü

Ankara
  • 18.05.2021
  • 0 - 50
  • 1091 Görüntüleme

İş Tanımı

Kızılay şubemizde görev yapmak üzere üniversitelerin tercihen Almanca Öğretmenliği, Alman Dili Edebiyatı, Alman Kültür ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, ofis ortamında çalışabilecek, öğretmenleri koordine edebilecek, program oluşturma ve geliştirmede sorumluluk alacak, derslere girebilecek Almanca eğitim koordinatörü aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin tercihen Almanca Öğretmenliği, Alman Dili Edebiyatıbölümlerinden mezun, 
*İnsan ilişkileri kuvvetli, 
*Güleryüzlü, dış görünüşüne önem veren,
*İletişim becerileri güçlü,
 *Tercihen pedagojik formasyona sahip,
*Disiplinli ve düzenli*
Esnek çalışma saatlerine uyumlu

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ANKARA TEKNOLOJİ KOLEJİ
Ankara - Yenimahalle
Bugün
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Ankara
Bugün
Ankara - Keçiören
Bugün
ANKARA TEKNOLOJİ KOLEJİ
Ankara - Yenimahalle
Bugün
ANKARA TEKNOLOJİ KOLEJİ
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Ankara - Yenimahalle, Ankara
Bugün
GİRNE KOLEJİ
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Ankara - Çankaya
Bugün
British Town Dil Okulları
Konya, Antalya, Eskişehir, Bursa, Aydın, Kütahya, Kocaeli, Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Nazik Şirketler Grubu

-1987 yılında kurulan şirketimiz; yabancı dil öğretiminde bilinen saygın bir kuruluştur. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince ve yabancılara Türkçe dillerinde çeşitli kategori ve düzeyde öğretim yapmaktadır. 25 yılı aşan bir sürede birçok öğrenci yetiştiren kurumumuzda bu dillerde bölümler bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğuna inanan işletmemizde yerli ve yabancı 120 öğretmen, 14 teknik personel ve 16 yönetici 110 derslikte görev yapmaktadır.

-Öğretim sistemimiz ve prensiplerimizle daima kendimizi yenileyerek en gerçekçi sonuçlara ulaştığımızı düşünüyoruz, işte bu sebeple aynı işi yaptığımız birçok kuruluştan çok daha kalıcı sonuçlara ulaştık.

-Bilinen ve tercih edilen bir kurumumuz var. Modern öğretim sistemimizle, etkinliklerimiz ve sosyal faaliyetlerimizle öğrencilerimizin her zaman kalbini kazandık. Öğretmenlerimizin bu anlamda çabaları ve enerjileri her zaman taktir edilmiştir.

Misyonumuz;
  • Hizmet verdiği sektörlerin her birinde; çözümleri ile, insan hayatına ve yaşam kalitesine fayda sağlamaktır. Güvenilir altyapısı ile, bilgi ve bilimden maksimum yarar sağlayarak evrensel çözümlerle en yeterli hizmeti vermektir.
Vizyonumuz;
  • İçinde bulunduğu sektörlerin tamamında geçerli tüm ürün ve hizmetlerin üretiminde, lansmanmda ve satışında bilinen, ilk tercih edilen, en yaygın ve öncü platform olmaktır. Otuz yılı yakın tecrübesi, uzmanlaşmış, bilgili kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde, alanında bilinen ve tercih edilen tek marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları