ALMANCA ÖĞRETMENİ

İstanbul Avrupa Yakası
 • 09.08.2022
 • 0 - 50
 • 13637 Görüntüleme
KVA YAYINCILIK A.Ş. ALMANCA ÖĞRETMENİ İş İlanı

İş Tanımı

Koray Varol Akademi İstanbul Kağıthane Bölgesindeki okulumuzun büyüyen ve gelişen organizasyon yapısı içinde görevlendirmek üzere Almanca Öğretmeni başvuruları kabul edilecektir.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun,
 • Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamış,
 • En az 3 yıl özel okul deneyimine sahip,
 • Öğrenme ve öğretmeye heyecan duyan, yüksek motivasyon ve öz güven sahibi,
 • Alanıyla ilgili ulusal/uluslararası eğitim metotlarını bilen ve eğitim teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden, kullanabilen,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına ve disiplinler arası çalışmaya yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
 • Eğitimde inovasyona inanan,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • Yarı zamanlı (ders saati ücretli) olarak çalışabilecek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları (British Culture)
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
DIALOGUE YABANCI DİL OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
DİLKO DİL KÜLTÜR HİZM.ve OKULCULUK TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Son 1 Ay
VATAN EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Son 1 Ay
DİLKO DİL KÜLTÜR HİZM.ve OKULCULUK TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
03.06.2022
İstanbul Avrupa Yakası
31.05.2022
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

KVA YAYINCILIK A.Ş.

Koray Varol Akademi, uzun yıllar butik dershane olarak faaliyet göstermiştir. Koray Varol Okulları da öğrencilerin hedefledikleri liseleri kazanabilmesi adına nitelikli eğitim ilkelerini benimseyen felsefenin devamlılığı üzerine kurulmuştur. Çok sayıda öğrencinin hedefledikleri liseleri kazanmasını sağlayarak önemli başarılara imza atan dershane geçmişimizin getirdiği deneyim ve birikimler, Koray Varol Okullarının eğitim alanında daha güçlü ve gelecek nesillere değer katacak bir kurum kimliği kazanmasını zorunlu kılmıştır.

2010 yılında Butik Dershane ile yola çıkan Matematik Öğretmeni – Eğitim Uzmanı Koray Varol ve ekibi, zaman içinde daha çok çocuğa ulaşmak hedefiyle 2013 yılında yayıncılık hayatına başlamıştır. KVA Yayıncılık çatısı altında özellikle Lise Giriş Sınavlarına LGS yönelik, eğitim odaklı anlayışla yayın üreten markamız, içerik ve soru kalitesi ile ülke çapında eğitim uzmanlarının tercih ettiği kaynak yayınlardan biri olmuştur.

2016 yılında yayın hayatına giren KVA Çocuk ile okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine ulaşarak seçkin Türk yazarların kitaplarının yanı sıra yurt dışından getirdiği ödüllü birçok kitapla da milyonlarca çocuğun rehber içeriklerle tanışmasına aracı olmuştur.

9 yaşında bir öğrenci olan Zeynep Ekinci’nin yazdığı ve resimlediği “Bahçemizdeki Kirpi” kitabını yayımlayarak minik öğrencimizin potansiyel yeteneğini belgeleyen yayınevimiz kitap çeşitliliği ve sosyal sorumluluk alanında da kitapları ile hem ebeveynlerin hem de eğitimcilerin beğenisini kazanmıştır. Eski öğrencilerimizden Mekin Kutucular tarafından görme engelliler için Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği öğrencileriyle işbirliği halinde yazılan “Koku, Tat, His” kitabı sosyal sorumluluk projelerimizden biridir.

Bugüne dek yaptığımız okul ve kitabevi etkinlikleriyle birçok öğretmene, ebeveyne ve çocuğa ulaşan yayıncılık kimliğimizin getirdiği bakış açısı ve butik dershane tecrübemiz, bugün anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinden oluşan Koray Varol Okulları bünyesinde yeni nesil eğitim modelleriyle sürdürülebilir başarı hedefleyen bir eğitim markasına dönüşmüştür.

Kendini geliştirmeye ve gelişime açık, Koray Varol Okulları Eğitim kadrosu Profesyonel Koçluk Eğitimi 1. Modül, Temel Yönetim Becerileri, Profesyoneller İçin Somatik Zekanın Kullanılması, Duygusal Zeka, Sanat Terapisi, Çözüm Odaklı Yaklaşım Eğitimi, Rekabet Üstü, Altı Şapkalı Düşünme Eğitimleri almıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları