Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Ameliyathane Hemşiresi

Ankara
  • 14.05.2020
  • 500 - 1000
  • 7204 Görüntüleme

İş Tanımı

Çankaya'da Cerrahi Tıp Merkezimizde görevlendirmek üzere,

Aranan Nitelikler

  • Hemşirelik bölümü mezunu,
  • Ameliyathanede en az 5 yıllık tecrübeye sahip 
  • Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • İletişimi kuvvetli,
  • Hasta güvenliği,memnuniyeti ve mahremiyetine önem veren,
  • Etik değerlere bağlı,

"Ameliyathane Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kudret International Hospital
Ankara
Dün
ÖZEL YÜZÜNCÜ YIL HASTANESİ
Ankara - Çankaya
06.07.2020
Özel Kavaklıdere Koleji
Ankara - Pursaklar
08.06.2020
ÖZEL YÜZÜNCÜ YIL HASTANESİ
Ankara, Ankara - Çankaya
Dün
Kudret International Hospital
Ankara
Dün
Kudret International Hospital
Ankara
Dün
KUDRET GÖZ ANKARA
Ankara
Dün
Kudret International Hospital
Ankara
Dün
Kudret International Hospital
Ankara
Son 1 Ay
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

HC Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Ankara’da 2019 yılında, 6000 m2 kapalı alanda faaliyete geçen merkezimiz, modern mimarisi, konforlu yaşam alanları, ileri teknolojik alt yapısı, konusunda uzman akademik kadrosuyla hastalarımıza hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Ülkemizdeki sağlık hizmetine yeni bir soluk getirerek hizmet vermeyi amaçlayan merkezimizde, ileri teknolojik donanıma sahip üç adet ameliyathane bulunmaktadır. Merkezimize girildiği andan itibaren güler yüzlü personelle karşılanan hasta ve yakınlarının rahatı için her şey düşünülmüştür. Kaliteden ödün vermeden modern tanı yöntemleriyle teşhisin kısa zamanda konulup tedavinin planlanması amaçlanan merkezimiz, birbirini destekleyen bölümleriyle hastalarımızın hizmetindedir.

Merkezimizde öncelik hastanın sağlığıdır, bu nedenle komplike ve tanı zorluğu olan hastaların sorunları, konusunda uzman doktorlarımız tarafından oluşturulan konseylerde tartışılacak, uygun tedavinin yapılması sağlanacaktır.

Ayrıca merkezimiz tanı ve tedavi bölümlerini ülkemizin önde gelen hekimlerinin kullanımına açmış bulunmaktadır. Hastalarına üst düzeyde hizmet veren hekimlerle anlaşmalar yapılmıştır.

Merkezimizde hasta takip ve tedavisi yanında, ülkemiz ve dünya tıbbına katkı sağlayacak bilimsel araştırmalar yapılacak ve yapılacak araştırmalar desteklenecektir.

Akademik dünyanın içinde olan merkezimizin kurucularının en büyük amaçlarından birisi hekim ve sağlık personelinin eğitimine yardımcı olmak, onların tıptaki gelişmelerden haberdar olmasını sağlamaktır. Bu nedenle merkezimizde bulunan modern toplantı salonunda çeşitli eğitim faaliyetleri düzenlenecek, bilimsel toplantılar ve tartışmalar yapılacaktır.

Bilindiği gibi ülkemiz ve özellikle Ankara, modern hizmet veren sağlık kuruluşları, konularında dünya çapında uzman olan hekimleriyle bölgemizin ve komşu ülkelerdeki hastalar için bir çekim merkezidir. Merkezimiz, yurt dışından gelecek hastalara da en iyi şekilde hizmet vermek için gereken alt yapıya sahiptir.

Ankara’nın ulaşımı kolay, merkezi bir konumunda kurulan tıp merkezimize araçlarıyla gelecek hasta ve yakınları için binamızın bitişiğinde geniş bir otoparkımız bulunmaktadır.

Hastalarımızın kendini güvende hissedecekleri modern tıp merkezimizi açmanın gururunu halkımız ve dostlarımızla paylaşmak en büyük kıvancımızdır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları