Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Ameliyathane Hemşiresi

Tekirdağ
  • 30.12.2023
  • 200 - 500

İş Tanımı

EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ AMELİYATHANE HEMŞİRELİĞİ YAPMIŞ PERSONELLER ARANMAKTADIR.

BAYAN PERSONEL İÇİN LOJMAN İMKANI BULUNMAKTADIR.

Aranan Nitelikler

EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Çorlu Vatan Hastanesi
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi
Tekirdağ - Merkez
Bugün
BAŞVUR
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi
Tekirdağ - Merkez
Bugün
BAŞVUR
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi
Tekirdağ - Merkez
Bugün
BAŞVUR
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Türkiye
Bugün
BAŞVUR
ATAMER GÖZ MERKEZİ SAĞLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Tekirdağ, Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları /Bahçeşehir Üniversitesi
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

Star Medica Hospital

-Sağlığınız için hizmetinizdeyiz.Özel Star Medica Hastanesi, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2010 yılında seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşımı, tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermeye başlamıştır.

-Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 17’i yoğun bakım 42 yataklı binasında, uzman hekim kadrosu ile, 2010 yılından bu yana, özellikli, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz;
  • Sağlık alanındaki değişme ve gelişmeleri takip ederek sistemine yansıtan, teknolojiye uygun, deneyimli ve kalıcı kadrosunu sürekli eğitimle destekleyen, sağlık hizmetinde; “ Trakya’nın öncü sağlık kuruluşlarından biri olmaktır”.
Misyonumuz;
  • İnsanlığa sunulan en kutsal hizmetlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini: uzmanlaşmış tüm dallarda; bilgili, ilgili, insan haklarına saygılı, güler yüzlü personelimizle hasta memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmek ve teknolojinin en son imkânları ile tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Değerlerimiz;

-Hasta merkeziyetçi yaklaşımla tüm hasta ve hasta yakınlarımıza sıcak, kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam oluşturma gayretindeyiz. “Biz sizler için ve size yardım için varız”, bu bizim temel yaklaşım politikamızdır. Hasta haklarına saygılı, herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm hastalarımıza eşit hizmet sunmaktayız. Hastalarımızla açık iletişim kurarak teşhis ve tedavi süreçlerinde söz sahibi olmaları sağlanmaktadır.Çalışanlarımızın iş ve artı değer yaratmasının kurumumuzun gelişimi için öneminin farkındayız.

-Çalışanlarımızla ortak hedef ve değer oluşturarak gelişeceğimizin bilincindeyiz. Sağlıkta kaliteyi ve gelişmeleri takip ediyoruz.

-Hizmet süreçlerimizde sadece sezgi, duygu ve deneyimlerimize değil sağlık ve kalitedeki gelişmeleri takip ederek kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları