Ankara Altındağ Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Ankara
  • 16.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1193 Görüntüleme
enuygunbakıcı Ankara Altındağ Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Altındağ ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Babamız ve annemiz 80 li yaşlarında beraber yaşıyorlar. Gün içinde onların yemek ve temizliklerinin yapılmasını, market alışverişi dahil onlara her konuda destek olunmasını istiyorum. Hem annem hem de babam sağlıklı ve ayaktalar. Haftasonu 2 izin verilecek olur çalışma saatleri sabah 10. 00 ile 17. 00 arasıdır.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Altındağ
Pozisyon: Yaşlı Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları