Ankara Çankaya Bebek Bakıcısı Arıyorum

Ankara
  • 23.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1185 Görüntüleme
enuygunbakıcı Ankara Çankaya Bebek Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Aşağı dikmen mahallesin de 4+1 evimizde ben eşim ve 6 aylık oğlum ile yaşıyoruz. Ben evden yoğun bir şekilde çalışıyorum. Oğlumuzun her türlü ihtiyacı ile ilgilenecek. Onunla iletişimi iyi olacak ,merhametli , tecrübesi olan ,aileden biri gibi olmasını istiyorum. Ev işi günlük toparlama ve yemek yapmasını istiyoruz. Genel temizlik için 15 günde bir temizlik için yardımcımız geliyor. Kendi odası olacak. Ankara'nın güzel yerlerinde oturuyoruz. Oğlumla iletişimi çok sağlam kurması onu mutlu etmesi güzel bakması önemli bizde kendisini her konuda mutlu ederiz. Maaş 13. 000 tl + 400 tl izin ücreti vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Çankaya
Pozisyon: Bebek Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 13000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları