Ankara Çankaya Gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyorum

Ankara
  • 17.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1303 Görüntüleme
enuygunbakıcı Ankara Çankaya Gündüzlü Ev Yardımcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Karı-koca çalışıyoruz, çocuklar gündüz okulda oluyor. 4 kişilik bir aileyiz. Haftanın 5 günü gelip yemek ve ev işlerini yapacak güvenebileceğimiz ev yardımcısı arıyoruz. Çalışma saatleri sabah 09. 30 ile akşam 17. 00 arası. Evimiz 3 oda 1 salondur. Cumartes ve pazar günleri çalışmayacak.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Çankaya
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 7000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları