Ankara Çankaya Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz

Ankara
  • 4.01.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1192 Görüntüleme
enuygunbakıcı Ankara Çankaya Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Oyun Ablası pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


2 yaşındaki çocuğumuz ile haftanın 2 günü zaman geçirecek, oyunlar oynayacak oyun ablası arıyoruz. Çalışma günleri salı ve perşembe düşünüyoruz ama farklı günler de konuşulabilir. Saat 11 ile 4 arası gelmesini istiyoruz. Maaş 3. 500 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Çankaya
Pozisyon: Oyun Ablası
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 3500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları