Ankara Çankaya Yatalak Hasta Bakıcısı Arıyorum

Ankara
  • 8.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1132 Görüntüleme
enuygunbakıcı Ankara Çankaya Yatalak Hasta Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Çankaya da 3+1 evimizde 4 kişiyiz. Muhafazakar aileyiz. 45 yaşında 80 kilo kanser hastası eşim, şuan yatalak değil ama zamanla kötüleşiyor. 8-12 yaşlarında çocuklarımız var. Gün içinde okulda oluyorlar. Eşim tek kalmaması gerekiyor. Onunla ilgilenecek sabah 9:00 akşam 6:00 çalışacak, c. Tesi yarım gün, ev işi, temizlik, yemek de yapacak. Küçük çocuğu evin karşısındaki okuldan alacak 30-45 yaşlarında yardımcı arıyoruz. Maaş 8000 + yol ücreti.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Çankaya
Pozisyon: Hasta Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 8000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
4.01.2023
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Dün
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları