ArGe Müdürü-TEKSTİL

Tekirdağ, Kırklareli, Kocaeli Gebze, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Aydın Nazilli, Aydın Didim, Aydın Kuşadası, Aydın, Balıkesir, Manisa
  • 6.10.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

  • Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici,endüstriyel,entegre tekstil örme kumaş firmasının arge süreçlerini yönetecek,Arge Müdürü İstihdam edilecektir. 
  •  Tekstil sektöründe işletme üretim kabiliyetlerine uygun  nasıl değişikler yapılabilir  bunların takipcisi olmak ,tekstil trendlerini takip etmek,

·         Yurt içi ve yurt dışında fuarları takip edip sektörel değişimleri analiz ederek işletmeye yeni vizyoner bakış açıları katmak , önerilerde bulunmak,

·         Yeni ürün çalışmalarına katılmak, test ve deneyleri yürütülmesinde rol almak,

Aranan Nitelikler

·       -   Üniversitelerin  Tekstil mühendisliği,Makina Mühendisliği,Endüstri Mühendisliği,Kimya Mühendisliği  veya Tekstil Öğretmenliği gibi bölümlerinden  lisans seviyesinde  mezun,

· 
- Örme Kumaş,Raşel Örme ve Yuvarlak Örme üretimi yapan firmalarda 10 yıl ve üzeri iş deneyimine sahip olmak,

·        -  Üretim  kalite konularında deneyim sahibi,

·         - İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın,

·        -  Sistematik ve sonuç odaklı çalışabilecek, araştırmacı , mesleki gelişmeleri takip eden, problem çözme yeteneğine sahip, takipci,

·         - Seyahat engeli olmamak

·         - İyi seviyede  İngilizce bilgisine sahip,

·        -  Microsoft ofis programlarını iyi kullanan,özellikle Microsoft Excel Programını çok iyi kullanabilen,

·        -  Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması,

·        -  Aktif araç kullanabilir olmak,
- Çorlu,Çerkezköy,Lüleburgaz,Ergene,İstanbul Avrupa Yakası,İstanbul Anadolu Yakası(Pendik,Tuzla,Kartal,Maltepe,Sancaktepe)Gebze,Darıca,Çayırova ikametli olmak veya ikamet edebilecek olmak,

 

NOT: 
Özgeçmişlerinde adres bilgisi yetersiz ve fotoğrafsız adayların müracatları dikkate alınmayacaktır.

Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların özgeçmişleri ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve iş müracatı anında ibrazı gerekmektedir.
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ" Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile 2008 yılından beri "İŞKUR Özel İstihdam Bürosu" faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene, Kocaeli - Gebze
Dün
BAŞVUR
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene
Dün
BAŞVUR
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Ergene
Dün
BAŞVUR
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene
Dün
BAŞVUR
SUNAR GIDA
Tekirdağ
Dün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli - Gebze
Dün
BAŞVUR
Dönmezler Yemek San. Ve Tic. Ltd. Şti
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

2007 yılında kurulan firmamız; 2008 yılından itibaren İŞKUR Özel İstihdam Bürosu faaliyetlerine devam etmektedir. Nitelikli personel seçme-yerleştirme, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Sanayi ilk 500, Fortune 500, sanayi ikinci 500, Turquality destek kapsamındaki üretici firmalar ile ihracat 1000 sıralamasında yer alan üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmaların nitelikli personel tedarikinde bulunmaktayız. 

Kurumsal firmalarda, özellikle mühendislik-dış ticaret ve pazarlama departmanlarına en hızlı şekilde nitelikli personel temin etmeye yoğunlaşmış bulunuyoruz. Yoğun ve titiz personel tedarik çalışmalarımız ile işveren ve işgörenlere zaman kazandırırken nitelikli personelleri işverenler ile buluşturma süreçlerimizde istikrarlı, işgücü oluşturmaya katkıda bulunurken nitelikle personelin kariyer planlama süreçlerinde de danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunduğumuz inancındayız. Nitelikli personel tedariki hizmet süreçlerimizde kişilik test envanteri uygulamalarımız ile kişiye özel departman uygunluğu, isabet oranımı %90’ın üzerine çıkmıştır.  

2013 yılından beri işveren ile yüzyüze iş görüşmesi planladığımız adayların %85’inin istihdamı gerçekleşmiş olup istihdamına aracılık etiğimiz adayların aynı işyerine 5. yıla geçme oranları ise %80’in üzerindedir. Yakalamış olduğumuz bu başarım ve iş kalitesini muhafaza ederek daha da geliştirme heyecanını işveren iş dünyası ile paylaşmanın kıvancını taşıyoruz.  

Nitelikli personel aday veritabanımız oldukça verimli ve geniş bir aday profiline sahip olup, farklı tedarik kanallarından müracaat eden adaylar ile her geçen gün artmaktadır. Günlük ortalama 1500’ün üzerinde aday müracaatı almaktayız.  

Ayrıca üst düzey yöneticiexecutive pozisyonların karşılanmasında 15. yılını dolduran firmamızın saha, sektör ve meslek deneyimimizi en etkili şekilde dış kaynak kullanımı olarak müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. 

Demirçelik ve demirdışı metaller, otomotiv, otomotiv yan sanayi, tekstil, ambalaj, makine, lojistik sektörlerine çok daha hızlı nitelikli personel tedarikinde seçme yerleştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmalarımızın güven, destek ve işletmelerde ana unsurları teşkil eden nitelikli personellerin kariyer planlamasında firmamızı tercih etmeleri destek ve güvenleri ile 15. yılımızı doldurmanın sevinç ve gururunu tüm işveren-işgörenlerle paylaşmaktan mutluyuz. Sizlerle nice 10 yıllara ulaşabilme heyecan ve ümidini taşımaktayız. 

Bu heyecan ve arzu ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini yakalaması ve yaşam kalitesinin, refah düzeyinin artması, konulan ihracat hedefleri ile dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedefleri sürecinde katkıda bulunduğumuz inancındayız. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları