Arnavutköy Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

İstanbul Avrupa Yakası
  • 28.02.2024
  • Yönlendirmeli İlan

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Avrupa) - Arnavutköy ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Arnavutköy boğazköy mahallesindeki 4 katlı müstakil evimizde 4 kişi yaşıyoruz. 1 yaşında bebeğimiz var eşim hamile 6 ay sonra doğum yapacak. Çocukla ve bebekle daha çok eşim ilgileniyor olacak, beklentimiz daha çok evin genel rutin toparlamasını yapacak , dağılan yerleri toparlayacak, gerektiğinde çocuğa destek olacak birisi büyük temizlik için haftada 1 gün gelen biri var. Uzun yıllar bir yerde çalışmak isteyen , dinamik 30-40 yaş arası adaylar bizim için uygun. Haftada 1 gün izin maaş 28. 000 tl-30. 000 tl arasında vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İstanbul(Avrupa) - Arnavutköy
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 28000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Dün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Dün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Dün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları