Aydın Efeler Part Tıme Oyun Ablası Arıyorum

Aydın
  • 7.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1223 Görüntüleme
enuygunbakıcı Aydın Efeler  Part Tıme Oyun Ablası Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Aydın - Efeler ilçesinde Oyun Ablası pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Aydın efeler merkez de bulunan evimize haftanın 3 günü gelebilecek, sabah 10. 00 ile akşam 17. 00 saatleri arasında çalışacak, 2 ve 3 ve yaşlarındaki çocuklarımızla oyunlar oynayacak, onlarla zaman geçirecek, genç, dinamik vesigara kullanmayan oyun ablası arıyorum. Çalışılacak günler hafta içi olmak şartı ile konuşulacaktır. Maaş 3. 500 tl dir.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Aydın - Efeler
Pozisyon: Oyun Ablası
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 3500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Aydın
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları