BAHÇEŞEHİR KOLEJİ NAZİLLİ KAMPÜSÜNE İLKOKUL VE ORTAOKUL TÜM BRANŞLARDA ÖĞRETMEN

  • 03.08.2021
  • 200 - 500
  • 4570 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye'de 7 bölge 63 il 134 kamüs ile hizmet veren Bahçeşehir Koleji'nin büyüyen organizasyon yapısı içinde, yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen, fikri, irfanı, vicdanı hür nesiller yetiştirmek amacı ile 2021 - 2022 Eğitim Öğretim yılında Bodrum Kampüsü'müzde görev almak üzere eğitim gönüllüsü "İlkokul ve Ortaokul Tüm Branşlarda Öğretmenler" arıyoruz.Bahçeşehir Koleji'ne özel eğitim yöntemleri ile Kişiye Özgü Öğretim Modelini benimseyerek çalışacak, 21. Yüzyıl becerileri ile donanmış, dünya vatandaşı, topluma değer katan bireyler yetiştirecek İlkokul ve Ortaokul Tüm Branşlarda Öğretmen başvurularını beklemekteyiz.

Aranan Nitelikler

TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AYDIN DİDİM BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Aydın - Didim
Dün
Aydın - Söke
Dün
Sınav Koleji
Aydın - Nazilli
Dün
Uğur Kurs
Aydın - Nazilli
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Aydın - Nazilli
06.09.2021
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Aydın - Nazilli
06.09.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları