Bakım Formeni

  • 10.11.2021
  • 0 - 50
  • 586 Görüntüleme

İş Tanımı

İş akışını karar verilmiş amaçlara hizmet edebilecek şekilde ekibini organize etmek.
Vardiyasında çalışan personellerin iş paylaşımını yapmak, performanslarını değerlendirmek, devam çizelgeleri ve izin durumlarını takip etmek ve raporlamak.
Üretimi verimlilik, kalite ve kapasite hedefleri doğrultusunda iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak
Periyodik bakım onarım faaliyetlerini yürütmek, arıza durumlarında hızlı çözümler üreterek üretim akışını sağlamak.

Aranan Nitelikler

Vardiyalı sistemde çalışmış ve ekip yönetmiş olmak.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Kocaeli - Gebze
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

MarBeyaz Makina Sanayi A.Ş.

-Marbeyaz Makine Sanayi A.Ş 1980 yılında, hidro mekanik ve hidro elektromekanik ekipmanların üretimi amacıyla, Kocaeli / Derince’de kurulmuştur. İşletmemiz, kuruluşundan bu yana yapmış olduğumuz yatırımlarla makine parkının iyileştirilmesi, teknolojik altyapının güçlendirilmesi çalışmalarını aralıksız sürdürmüştür.

-Geçmişte batılı firmaların gelişimini tamamlamış ucuz teknolojilerinin pazarı konumundaki ülkemizin son dönemde de ucuz teknoloji satan Uzakdoğu ülkelerinin pazarı haline gelmektedir. Bu nedenle Marbeyaz’ın kuruluş amacı hidro mekanik ve hidro elektromekanik ekipmanlarının yurt içinde üretiminin sağlanmasıdır.

-Marbeyaz, 1959 yılından itibaren hidroelektrik santral inşası, işletmesi ve mekanik aksam imalatını günümüze kadar sürdürmüştür. Söz konusu dönemde makine-teçhizat parkının iyileştirilmesi teknolojik altyapının güçlendirilmesi hususlarına ağırlık verilmiş, yabancı firmalarla işbirlikleri gerçekleştirilmiştir.

-MARBEYAZ olarak asıl hedefimiz; halen Türkiye’de üretimi yapılamayan hidrolik türbinlerin ulusal imkanlarla yurt içinde üretimini gerçekleştirmektir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları