Bakım Onarım Teknisyeni

  • 17.12.2020
  • 50 - 100
  • 1681 Görüntüleme

İş Tanımı

TTC mühendislik, Ankara/Kazan'da görevlendirilecek "Bakım Onarım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
İşletmede bulunan elektrik,makine,demirbaş ve tesisatının sağlıklı ve en yüksek verimle çalıştırılabilmesi için gereken bakım ve onarımlarının yapılması.
Üretim ve yönetim binalarındaki tüm mekanik ve elektriksel ekipmanların bakımı, tamiri ve ihtiyaç planlamasının yapılması.
Periyodik (önleyici) bakım, arızaların çözümü, gerekli altyapı çalışmalarının yürütülmesi.
Sistemlerdeki elektriksel ekipmanların bakımlarının gerçekleştirilmesi

Aranan Nitelikler

- Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan
- Demetevler, Sincan,Şentepe veya Kazan'da ikamet eden
- En az lise mezunu
- Ekip çalışmasına yatkın
- Bay-bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EB REBOSIO LTD.ŞTİ
Ankara, Ankara - Sincan
14.12.2020
Wyndham Ankara
Ankara - Yenimahalle
14.12.2020
BENZER TÜM İLANLAR

TTC MÜHENDİSLİK

TTC Mühendislik 2003 yılından bu yana kırma, eleme, yıkama ve besleme tesisleri, hazır beton üretim tesisleri ve asfalt plentleri üretiminde faaliyet göstermektedir. 

Kalitesi ve işine verdiği önemle hızla büyümeye devam eden TTC Mühendislik, kendi alanında yurt içinde ve yurt dışında çalışmakta olan tüm taş ocaklarının ve maden ocaklarının her türlü kırıcı, elek, yıkayıcı ve besleyici konularında; hazır beton santralleri konusunda, asfalt plentleri konusunda tüm makina, yedek parça ve servis ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kırma-Eleme ve Hazır Beton Üretim Prosesleri uzmanlık ve profesyonel fizibilite çalışması gerektirir. Bu alanda büyük yatırımlar, ancak dikkatli ve detaylı fizibilite çalışmaları ile kullanımı kolay, düşük işletme giderleri olan, karlılığı yüksek kazançlara dönüşebilir.

TTC Mühendislik tecrübesi uzun yıllara sair kadroları ile beraber, kaliteli, yüksek teknolojiye sahip ürünlerinin tümünü kendi bünyesinde kurumsal yapısının eksiksiz hizmet ve "Toplam Kalite-Toptan Kalite" anlayışı ile üreterek siz değerli müşterilerinin hizmetine sunar. Kaliteli planlama, kaliteli ürün, kaliteli işletme, kaliteli ürün koparılması güç bir zincirin halkaları gibidir ve sıkı bağlarla birleştirir insanları ve işletmeleri.

Bu bilinçle hizmet veren uzman ve deneyimli kadroları ile TTC Mühendislik, müşterileri yani siz değerli dostları için yapılacak işin her aşamasında (proje, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetler) en uygun planlamayı yapmaya gayret gösterir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları