Barmen

İstanbul Avrupa Yakası
  • 08.11.2021
  • 0 - 50
  • 799 Görüntüleme

İş Tanımı

Zigana Nişantaşı Restaurantımız için ''BARMEN'' aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • En az 3 yıl Servis/Bar deneyimine sahip olan,
  • Ekip çalışmasına uygun hareket eden,
  • İçecek sektörünü takip eden, yenilikçi,
  • Kişisel hijyen kurallarına özen gösteren,
  • Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı düzende çalışabilecek,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik ve güler yüzlü,,
  • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Hilton İstanbul Bakırköy
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Dün
KRONOTROP YİYECEK VE İÇECEK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
NİZİPLİOĞLU TURİZM - THE CRATON OTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
HT HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Collection DeCamondo
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
THE GALLIARD RESTAURANT & BAR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Karafırın Gıda
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Bugün
Karafırın Gıda
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ZİGANA NİŞANTAŞI

Zigana Restoran bir YNK Gıda Şirketi kuruluşudur.Zigana Restoran gıda sektöründe faaliyet gösteren aile sirketinin 4. nesil temsilcisidir.Geçmişimizde imza attığımız başarılar ve atalarımızdan miras kalan yemek kültürümüzün yapacaklarımızın referansı olması gerektiğinin bilincindeyiz, fakat Zigana ile lezzet Yolculuğumuza çıkarken tüm bildiklerimizi unutup yeni bir hikaye yazmayı hedefledik,

Çünkü her başlangıç yabancısı olduğumuz bir dünyanın kapılarını aralamaktır. Lezzet, kalite, güleryüz ve misafirperverliği Zigana’da yorumlarken amatör ruhumuzdan ödün vermeden profesyonelliğimizi ortaya koymak vazgeçilmez ilkemizdir.Zigana Ailesi olarak ana fikrimiz; bizi tercih eden tüm misafirlerimize ayrıcalıklı bir ağırlama eşliğinde, geleneksel lezzetlerimizin günümüze uyarlanmış ve dünya mutfağı ile sentezlenmiş yolculuk deneyimini yaşatmaktır.Lezzet ve Görsel ayrıcalıkla hazırladığımız menümüzdeki her bir ürün; hijyen, özen ve sevgi içermektedir.

Şeflerimizin sanatlarını sergiledikleri mutfağımızdan çıkan herbir lezzet, yapabildiğimizin en iyisini yapmak hedeflenerek sofraya konulmaktadır. Dinamik,genç, tecrübeli kadromuzla tum gûzel enerjimizi yansıttığımız isletmemiz bizler için bir aile ortamıdır ve bizi tercih eden herkes için lezzet yolculuğunun varis noktasıdır. Geçmişten günümüze kadar unutulmuş yeni nesillere aktarılamayacak olan yemek mirasimiza sahip çıkmanizin yanısıra henüz kesfedilmemis lezzetleri de deneyimleme imkanı sunan restorantımizda, geçmiş ile gelecek arasında köprü olmanın ve konutlarımızın hak ettiği ayrıcalıklı hizmeti sunmanın vereceği gunur bizim en onemli kazanımimiz olacaktır. Yemek yapmanın, yemeği sunmanın, misafir ağırlamanın bir sanat olduğunun bilincinde olarak başlattığımız operasyonumuz ve güvenilir kadromuz eşliğinde Zigana Lezzet Yolculuğumuza başlıyor ve hikayemizi birlikte yazmak içi tüm konuklarımızı ağırlamayı sabirsizlikla bekliyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları