Baskılı Koli Bandı Ustası

  • 23.03.2021
  • 0 - 50
  • 542 Görüntüleme

İş Tanımı

Endüstriyel bant ve yapıştırıcılar üretimi yapan firmamızın üretim departmanında çalışacak, baskılı koli bandı üretiminde tecrübeli ustalar, çalışma arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Baskılı koli bandı üretiminde deneyimli tecrübeli,
Fabrika çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,
Tercihen Çekmeköy ve yakın çevre bölgelerde ikamet eden,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DEGA BASIM ETİKET SANAYİ
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
İZ BASKI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
12.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

BANTEX ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ

BANTEX endüstriyel yapıştırıcılar iş konusunda ürün çeşitleriyle müşterilerinin, üretim süreçlerini en iyi hale getiren çözüm odaklı, ileriye taşıyan yenilikçi ürün ve sistem çözümlerini, en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli sunan, her geçen gün gücüne güç katarak ilerleyen converting bir firmadır.

DEĞERLERİMİZ;
  • Güveniliriz, yaptığımız işi iyi biliriz, dürüstçe yaparız, kanunlara ve kurallara uyarız, söz verdiğimizde yerine getiririz. Bir aile olarak birbirimize güveniriz.
  • Yenilikçiyiz, ürün çeşitlilik, bilgi ve uygulama deneyimimizi sürekli geliştirip, yenileyip müşterilerimizle ilerleriz ve katılımcılığı sağlarız. Bu sayede takipçilerimizden en az bir adım önde oluruz.
  • Müşteri Odaklıyız, Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlarız, olaylara müşterimizin gözüyle bakabiliriz, yaptığımız her işin sonuçlarının müşterilerimizi nasıl etkileyeceğini hesaplarız, iş önceliklerimizi belirlerken müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini göz önünde tutarız.
  • Çözüm Odaklıyız, Sorumluluğumuzu yerine getirmek önceliğimizdir, önümüze engeller çıktığında sorunu nasıl çözeceğimize odaklanırız, değişen durumlara hızla uyum sağlarız, yaptığımız işi sonuca ulaşana kadar takip ederiz, başarıya ulaşana kadar çalışırız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları