Bayi Ağı Satış Yöneticisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 24.09.2021
  • 50 - 100
  • 9464 Görüntüleme
ELEKTRA ENERJİ TOPTAN SATIŞ VE İTHALAT İHRACAT A.Ş. Bayi Ağı Satış Yöneticisi İş İlanı

İş Tanımı

Elektra Enerji bünyesinde bulunan bayilerin ilişkilerini yürütmek, yeni bayiler bulup portföy oluşturmak, bayilerle ilişkileri geliştirmek, bayilere satış eğitimleri vermek, mevcut satışlarını artırmak.

Müşteriler ya da potansiyel müşteri adayları ile de bizzat görüşerek yeni müşterilere teklif sunup satış yapmak ya da mevcut abone sözleşmelerinin yenilenmesini sağlamak.  


İhtiyaçları tespit etmek, öneriler getirmek ve bunları yöneticisine raporlamak. Sorumlusu olduğu bayilere düzenli olarak ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, gerçekleştirilen ziyaretlerin Genel Merkez’e raporlanması ve bayi satışlarının arttırılmasına yönelik yeni satış kanallarının açılmasının sağlanması.

Bayiler ile birlikte organize edilecek faaliyetlerin organizasyonu ve yönetilmesini sağlamak.

Aranan Nitelikler

Üniversite mezunu olmak. 

Bayi yönetiminde ve satış pazarlamada deneyimli ya da deneyimsiz ama gelişime, öğrenmeye açık olmak.

Disiplinli ve özverili çalışma prensibine sahip olmak.

Müşteriler, bayiler ve çalışma arkadaşları iyi ilişkiler kurabilmek.

Bilgisayar işletim sistemleri ve MS office uygulamalarını özellikle Exceli iyi derecede kullanabilmek.

Aktif olarak araç kullanabilmek, seyahat engeli olmamak.

Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edebilmek.

Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedeflemek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BAZAAR TÜKETİM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
OTEL ÜRÜNLERİ TEKS. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir
Son 1 Hafta
AVEL AVRUPA ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN SATIŞ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, Ankara, İzmir
Son 1 Hafta
MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SAN.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
27.08.2021
FORTES MÜHENDİSLİK
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
27.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

ELEKTRA ENERJİ TOPTAN SATIŞ VE İTHALAT İHRACAT A.Ş.

Hakkımızda 

Elektra Enerji 2011 yılında EPDK’dan almış olduğu Elektrik Tedarik Lisansı ile öncelikle yurtiçinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlamıştır. Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan olarak hem de doğrudan yüksek veya düşük tüketimli serbest tüketicilere avantajlı fiyat seçenekleri ile sunabilmektedir. Şirketimiz işlemlerini EPDK mevzuatlarına uygun olarak genel kanunlar ve elektrik sektörüne özgü mevzuatlar kapsamında yürütmektedir. Tüzel ve gerçek tüm kişilerin anayasal temel hak ve özgürlüklerinin korunması ve kullanılmasının sağlanması birincil prensibimizdir. 

Enerji sektöründe ikili anlaşmaların hayata geçmesiyle serbest tüketicilere elektrik satışı çalışmaları da hız kazanmıştır. Elektra Enerji müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejisi ile yola çıkmış olup uzman kadrosu ile ucuz enerji beklentilerine üst düzeyde cevap verebilmektedir. 

Elektra Enerji, elektrik ticareti, satışı, operasyonu ve finans alanlarında sektörün içerisinden yetişmiş sektörün sürekli iyileşmesine katkıda bulunan profesyonel yöneticileri ile elektrik toptan satış sektörünün en rekabetçi şirketleri arasındadır. Müşterilerine olası tüm alternatifler arasında en uygun paketi seçerek, tasarruf tutarlarını daha da artıracak yöntemlerle elektrik satışı gerçekleştirmektedir. 

Şirketimiz ülke genelinde sanayi ve ticarethane ağırlıklı olmak üzere tüm sektörlerdeki abonelere satış yapmaktadır. Şirket satışlarını hem bünyesindeki satış ekibi hemde ülke genelinde bayileri aracılığıyla yapmaktadır.

Misyonumuz
Türk enerji sektörünün standartlarını yükseltmek için global enerji sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri müşterilerimize sunarak en ucuz elektriği en kaliteli hizmetle almalarını sağlamak ve tüketicilerimizi enerji tüketimi ve bu konudaki hakları konusunda bilgi sahibi haline getirmektir. 

Vizyonumuz
Elektra Enerji, hayati önem arz eden enerji sektöründe, çevre, toplum, müşteri ve işortaklığı değerleri çerçevesinde faaliyet alanlarında her zaman en iyisi olmaya adaydır. 

Kalite Politikamız
Elektra Enerji tüm çalışanlarına, müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru ve zamanında cevap verebilmeleri için, yaratıcı, geliştirici ve uygulayıcı bakış açısını, tüm şeffaflığıyla vermektedir. Hem şirket içerisinde çalışanlarıyla hem de müşterileriyle birlikte, Elektra Enerji sürekli gelişime odaklanmakta ve mükemmelliğe giden yolculukta kendi rotasından sapmadan devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sadık müşteri yaratma çabası vazgeçilmezleri arasındadır. 

Temel Değerlerimiz
Anayasal hakların korunması ve kullanılması,Genel bilgi ve kültür seviyesini artırıcı davranış,Müşterilerimize formaliteler, resmiyet ya da bürokrasi ile değil; samimiyet ve dürüstlüğü ön planda tutarak hizmet vermek,Karar alma sürecinde katılımcılık, şeffaflık ve eşitlik,Müşterilerimizin ihtiyacı olan yeniliklerin kullanılması,
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları