Bilgi İşlem Sorumlusu

  • 15.04.2021
  • 200 - 500
  • 5221 Görüntüleme

İş Tanımı

* Bilgi İşlem Bölümünün stratejik olarak yapılandırılması, planlanması ve yönetilmesini sağlamak.  
* Bilgi İşlem Sistemlerinin kesintisiz olarak hizmet vermesini sağlamak, bu kapsamda tüm donanım ve yazılım bileşenlerini yönetmek, gerekli güncellemeleri temin etmek ve sistemleri sürekli kılmak, bilişim sistemleri envanterini güncellemek.
* Sistem, network, UPS gibi altyapı sistemlerini planlamak, kurulumlarını sağlamak, analiz etmek, test ve bakımlarını yönetmek.
* Altyapı sistemlerinde meydana gelen problemlerin giderilmesini sağlamak, altyapı sistemleri hakkında şirketteki kullanıcılara yönettiği veya hizmet aldığı ekiple destek vermek.
* Bilgi İşlem prosedürlerini hazırlamak, uygulanmasını sağlamak ve takibini yapmak.
* Bölümü veya servis aldığı firma ile şirket verilerinin yedeklenmesini sağlamak, datalar için kurtarma planı düzenlemek, gerektiğinde yedeklerin geri yüklenmesini sağlamak. 
* E-mail trafiğinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlamak bu alanda gerekli kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirmek. 
* Ofis çevre birimleri (yazıcı, tarayıcı, vs...) kurulumu, bakımı, arıza tespiti ve takibini yapabilmek.
* Outdoor Access Point bakım, arıza tespiti ve takibini yapabilmek.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölülerinden mezun, KVKK Sistemine, ISO 9001 Kalite Sistemlerine ve süreçlerine hakim adaylar aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bemar Kariyer Okulu
Aydın - Nazilli
12.01.2021
Aydın
12.01.2021
Bemar Kariyer Okulu
Aydın - Nazilli
12.01.2021
Bemar Kariyer Okulu
Aydın - Nazilli
12.01.2021
Bemar Kariyer Okulu
Aydın
12.01.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Ephesia Hotels - Esen Tur. İşlt. ve Tic A.Ş

Ephesia Holiday Beach Club ve Ephesia Resort Hotel Kuşadası Ilıca mevkiinde sahil şeridine konumlandırılmış, bembeyaz kumları ve masmavi deniziyle ,Kuşadası merkeze  7 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanına ise sadece  75 km uzaklıktadır.

Ephesia' da her misafirimiz daima unutulmaz özel tatil anılarıyla ayrılır.
Ege 'nin cennet köşelerinde konumlu Ephesia  Otelleri'nin her biri gerçek Ege  kültürü ve tarzını misafirlerine yansıtır.

Ephesia Otelleri, romantizm, keşif ve heyecan dolu anılarla ayrılacağınız unutulmaz bir tatil için sizi bekliyor. 

Mis kokulu ve renkli bahçeleri, muhteşem  Ege sahillerinin ferahlatıcı suları, ihtişamlı Türk mutfağı, lezzet festivalleri ve aktiviteler ile kendinizi şımartın.

Misafirlerimiz için her zaman en önemli önceliğimiz hizmet, kalite ve tutarlılıktır. Bu nedenle tüm misafirlerimiz, misafir olarak konakladıkları Ephesia Otellerinden yıllarca devam edecekleri Ephesia ailesinin bir ferdi olarak ayrılırlar.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları