Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

  • 13.11.2020
  • 0 - 50
  • 1300 Görüntüleme

İş Tanımı

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni aranmaktadır .

Aranan Nitelikler

Çeşitli kademelerde, Robotik, Web Teknolojileri ve Web Programlama derslerini verebilecek aşağıdaki yeterliliklere sahip bilişim teknolojileri öğretmeni arayışımız bulunmaktadır. Verilecek derslerde aranan yeterlilikler;

•    Arduino ve Tinker-Cad  (Robotik dersi (9. Sınıflar))
•    HTML, Css, Javascript (Web Teknolojileri dersi (10. Sınıflar))
•    ASP.NET Framework, MVC, HTML, CSS, Javascript Libraries, SQL Server (Web Programlama dersi (11. Sınıflar))

Bilgisayar Öğretmenliği bölümlerinden ya da Mühendislik mezunu, takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, gelişmeye açık Türkiye'nin ilk ve tek Yazılım temalı İngilizce Ağırlıklı Anadolu Lisesi'nde çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Gaziosmanpaşa
12.04.2021
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Hatay, Kayseri, Antalya
02.04.2021
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Afyon, Antalya, Balıkesir, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Gaziantep, Giresun, K.Maraş, Kayseri, Kilis, Kocaeli
20.03.2021
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
06.09.2020
KAVRAM KURS MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
KAVRAM KURS MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Sınav Koleji
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

COSMOS TEKNOLOJİ VE YAZILIM LTD. ŞTİ.

-“Bir gün Türkiye, futbolda Dünya Kupası’nı alacak mı acaba?” diye bir futbol klis¸esini defalarca kez duymuşsunuzdur… Halbuki “Brand Finance” dergisinin hazırladığı 2019’un en değerli ilk 500 şirketi arasında Türkiye’den tek bir şirket bile yoktu ve Uluslararası QS’te ilk 400’te herhangi bir Türk Üniversitesi’nin de adı geçmiyordu! Dünya mirasına “Türk gibi güçlü” ya da “Yoğurt’tan” başka bir miras bırakamayacak mıydık?

-Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi yazılım odaklı konsepti ile “Dünya’ya Meydan Okuyacak Bir Nesli” bu sorumluluğun bilinciyle yetiştirmeyi hedefliyor. Katma degˆeri yüksek, maliyeti neredeyse sıfır olan bu alanda esas sermayesi pırıl pırıl gençler ile yeni yepyeni ufuklar bizi beklemekte! “Kozmos Gençliği” heyecanı, azmi ve tutkusu ile geleceği inşa edecek.“Dünyaya meydan okuyacak bir nesil!

-”Türkiye’de ilk defa 2017 yılında hayata geçen Kozmos, Yazılım ve İngilizce ağırlıklı eğitim veren bir Anadolu Lisesi’dir. Öğrencilerine 21. yüzyıl becerilerini edindirmeyi kendine amaç edinmiş okuldur. Sadece mühendisler yetiştirmeyi değil Endüstri 4.0 çağında teknoloji okur-yazarı Hekimler, C-level yöneticiler, Bilim İnsanları, Girişimciler, Bilişim Hukukçuları, Sosyal Bilimciler ve Sanatçılar da yetiştirmeyi gaye edinmiş çağdaş, ilerici ve idealist bir okuldur.

-Ulusal ve Uluslararası eğitim partnerleri ile (Teknolojik Grup, Google, Oracle, Microsoft ve Cisco vb.) yüzakı bir eğitim kurumudur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları